TOILETRY toaletní taška M / Colombo

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč
Do této bavlněné kosmetické tašky s nepromokavou podšívkou se vejde všechno. Své oblíbené produkty do ní jednoduše postavíte a nemusíte se bát, že se vám rozlijí. A když ji nenaplníte, jednoduše ji přeložte. Zabere jen tolik místa, kolik zrovna ...
+informací

Alternativy

Do této bavlněné kosmetické tašky s nepromokavou podšívkou se vejde všechno. Své oblíbené produkty do ní jednoduše postavíte a nemusíte se bát, že se vám rozlijí. A když ji nenaplníte, jednoduše ji přeložte. Zabere jen tolik místa, kolik zrovna potřebujete. Báječně se kombinuje s její menší variantou, např. na šminky. Cestování bude ještě větší radost!

Anne Hubert a její zapálený tým navrhují krásné věci už od roku 2007. Od počátku je vyráběli v Portugalsku, zemi, která si udržuje své textilní know-how, což umožňuje nabízet kvalitní a udržitelné výrobky každou sezónu. Všechny jejich produkty pocházejí z malých textilních dílen v oblasti Porta, kde si lidé předávají své znalosti z generace na generaci, vždy s úsměvem a dobrou náladou!

Tkaní, stříhání, barvení, tisk, výšivky ... všichni dodavatelé mají certifikát Oeko-tex, označení, které zaručuje lidsko-ekologické vlastnosti textilu.

Jsou třešinkou na dortu, uměním žít po francouzsku!

Značka la cerise sur le gateau
Barva Žlutá
Rozměry 28x23x10cm
Materiál 100% bavlna / podšívka 100% voskovaná bavlna, kovový zip a kožené poutko
Pokyny pro péči Prát v ruce
Vyrobeno V Portugalsku