CAPITALS OF THE WORLD metropole světa

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč

Tento podrobný plakát obsahuje 201 hlavních měst z 196 zemí světa a jejich mapku. Podívejte se blíže. Kolik hlavních měst poznáte podle pouličních plánků? Klidně využijte nápovědy! Přiloženou samolepkou si můžete označit všechna navštívená města.

+informací

Alternativy

Ideální dárek pro cestovatele a milovníky designu!

 

"Bold Tuesday je značka pro milovníky cestování. Ano, pro vás! Pokud se vám zatajuje dech, když vidíte nad hlavou v oblacích letadlo a netrpělivě odpočítáváte dny do dalšího výletu, jste jedním z nás! Objevitel, světoběžník, jet-setter, cestovatel srdcař. Cestoholik by se dalo říct.

Naším cílem je vám připomenout, proč tak milujete cestování. Udržet cestovatelskou jiskru. Svěží a divoké emoce. Protože nejspíš nemůžete mít dvakrát za rok šestiměsíční dovolenou. Sakra. Právě pro dny, kdy nepijete z kokosu na Bali nebo nesurfujete na Srí Lance, jsme tady my. Jsme tady, abychom vás zahltili cestovatelskou inspirací.

Abychom vás naladili na další cestu. A připomněli vám všechna ta úžasná dobrodružství, která už můžete zanést do mapy.

Když už mluvíme o mapách…je jednoduché si pamatovat poslední výlet, ale už není tak jednoduché si vzpomenout, kde jste to jenom byli před pěti lety. Ale my vás jistíme. Mapou. Opravdovou mapou. Kam si můžete všechny cesty vyznačit a pověsit si ji hrdě na zeď.

Děláme maximum pro to, abychom byli udržitelnou společností. Všechny papírové plakáty jsou vytvořeny z ekologicky vyrobených typů papíru, potištěny ekologicky a zabaleny v recyklovaných tubách. Navíc také tiskneme všechny naše plakáty rovnou tady v Estonsku!"

 

 

Značka BOLD TUESDAY
Rozměr 61x91,4cm
Materiál Vysoce kvalitní, matný a plně natíraný papír neobsahující kyseliny, 170g, včetně archu 196 samolepicích teček ∅5mm