COLOR WORLD vybarvovací mapa

MOMENTÁLNĚ
NEDOSTUPNÉ
650 Kč
Poptat >

Vytvořte si svůj vlastní svět. Díky zvýraznění navštívených zemí získáte pěkný vizuální přehled toho, kolik světa jste viděli a kolik toho ještě musí být objeveno. Nikdo nebude mít stejnou mapu jako vy!

+informací

Alternativy

Použijte tužky, pastelky, fixy a vybarvěte země na Vaší Color World mapě. Pište nebo kreslete. Můžete použít i bílé tužky a psát na černou část mapy. Využijte legendu na spodní straně a alokujte každému z rodiny jednu barvu. Použijte různé vzory, šipky, značky atd. a vyznačte, kde jste přesně cestovali. Buďte kreativní!

Ideální dárek pro cestovatele a milovníky designu!

 

"Bold Tuesday je značka pro milovníky cestování. Ano, pro vás! Pokud se vám zatajuje dech, když vidíte nad hlavou v oblacích letadlo a netrpělivě odpočítáváte dny do dalšího výletu, jste jedním z nás! Objevitel, světoběžník, jet-setter, cestovatel srdcař. Cestoholik by se dalo říct.

Naším cílem je vám připomenout, proč tak milujete cestování. Udržet cestovatelskou jiskru. Svěží a divoké emoce. Protože nejspíš nemůžete mít dvakrát za rok šestiměsíční dovolenou. Sakra. Právě pro dny, kdy nepijete z kokosu na Bali nebo nesurfujete na Srí Lance, jsme tady my. Jsme tady, abychom vás zahltili cestovatelskou inspirací.

Abychom vás naladili na další cestu. A připomněli vám všechna ta úžasná dobrodružství, která už můžete zanést do mapy.

Když už mluvíme o mapách…je jednoduché si pamatovat poslední výlet, ale už není tak jednoduché si vzpomenout, kde jste to jenom byli před pěti lety. Ale my vás jistíme. Mapou. Opravdovou mapou. Kam si můžete všechny cesty vyznačit a pověsit si ji hrdě na zeď.

Děláme maximum pro to, abychom byli udržitelnou společností. Všechny papírové plakáty jsou vytvořeny z ekologicky vyrobených typů papíru, potištěny ekologicky a zabaleny v recyklovaných tubách. Navíc také tiskneme všechny naše plakáty rovnou tady v Estonsku!"

 

 

 

Značka BOLD TUESDAY
Rozměr 50x70
Materiál Vysoce kvalitní, matný a nenatřený papír neobsahující kyseliny