GO WORLD snímatelná mapa

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč

Tato minimalistická mapa světa není jako ostatní scratchové mapy. Místo toho, abyste poškrábali její povrch, snadno odloupnete každou navštívenou zemi.

+informací

Alternativy

Země jsou rozkrájeny na černém matném povrchu a oddělené ohraničením, takže vždy získáte jasné a ostré hrany, aniž byste mapu poničili.

Samolepky navštívených zemí si pak můžete nalepit třeba do cestovatelského deníku!

 

Skutečně motivuje k objevování nových zemí! Zpočátku je zcela černá a kontury zemí jsou stěží viditelné. Pokaždé, když cestujete do nové země, odloupnete tvar této země a pod ní odhalíte bílý povrch.

Tato mapa světa vám dává jasný přehled o tom, kolik světa jste opravdu zcestovali a jaké oblasti prozkoumat dále.

Je zcela jedinečná - stejně jako vy a vaše cesty!

 

Ideální dárek pro cestovatele a milovníky designu!

 

"Bold Tuesday je značka pro milovníky cestování. Ano, pro vás! Pokud se vám zatajuje dech, když vidíte nad hlavou v oblacích letadlo a netrpělivě odpočítáváte dny do dalšího výletu, jste jedním z nás! Objevitel, světoběžník, jet-setter, cestovatel srdcař. Cestoholik by se dalo říct.

Naším cílem je vám připomenout, proč tak milujete cestování. Udržet cestovatelskou jiskru. Svěží a divoké emoce. Protože nejspíš nemůžete mít dvakrát za rok šestiměsíční dovolenou. Sakra. Právě pro dny, kdy nepijete z kokosu na Bali nebo nesurfujete na Srí Lance, jsme tady my. Jsme tady, abychom vás zahltili cestovatelskou inspirací.

Abychom vás naladili na další cestu. A připomněli vám všechna ta úžasná dobrodružství, která už můžete zanést do mapy.

Když už mluvíme o mapách…je jednoduché si pamatovat poslední výlet, ale už není tak jednoduché si vzpomenout, kde jste to jenom byli před pěti lety. Ale my vás jistíme. Mapou. Opravdovou mapou. Kam si můžete všechny cesty vyznačit a pověsit si ji hrdě na zeď.

Děláme maximum pro to, abychom byli udržitelnou společností. Všechny papírové plakáty jsou vytvořeny z ekologicky vyrobených typů papíru, potištěny ekologicky a zabaleny v recyklovaných tubách. Navíc také tiskneme všechny naše plakáty rovnou tady v Estonsku!"

 

 

Značka BOLD TUESDAY
Rozměr 50x70cm
Materiál Vysoce kvalitní Premium matný samolepicí papír