SVEA prostírání Beige Metallic - Vanilla

VYBERTE
VARIANTU
1 430 - 2 070 Kč

Trocha barvy na váš stůl přinese prostírání od Papelina. Díky široké škále barev a velikostí můžete doladit váš interiér k dokonalosti. Stejně jako jejich proslulé koberce se skvěle udržují a můžete je použít i venku.

+informací

Dřevěné člunky tkalcovských stavů ťukají tam a zpět – precizní souhra mezi stávkem, člunkem a útkem – a tak se vyrábí vzor. Každý koberec představuje kvalitní švédskou rukodělnou práci. Díky kompozici, kvalitním materiálům a oddaným mužům a ženám vám přinášíme odolný, soudobý a barevný design – Pappelina.

 

MŮŽE BÝT PLASTOVÉ PROSTÍRÁNÍ TRVALE UDRŽITELNÉ?

Je přirozené si pokládat tuto otázku předtím, než zakoupíte nový produkt z umělé hmoty …

 

Když si pořídíte koberec nebo prostírání Pappelina, můžete mít jistotu, že byl vyroben s důrazem na nejvyšší možné požadavky, které v dnešním světě existují, s ohledem na životní a pracovní prostředí. Využívají jen švédské domácí suroviny a udržují celý proces výroby ve Švédsku. Kompletní kontrola nad výrobním procesem od začátku až do konce zaručena.

 

Rodinné tkalcovství z Leksandu, Dalarny, které bylo založeno ve 40. letech minulého století tká tyto koberce a prostírání stále tradiční metodou zkušenými tkalci a je na to velice hrdé.

 

Využívají pouze umělou hmotu nejvyšší kvality od švédského výrobce Gislaved Folie AB, společnosti, která je certifikovaná v souladu s mezinárodními standardy ISO 9001 and ISO 14001. Neobsahuje žádné ftaláty, ani jiné nebezpečné látky.  

 

PVC je umělá hmota, která může být roztavena a zrecyklována. U recyklovaného materiálu je však složité zaručit jeho nezávadnost, a tak se rozhodli využívat pouze nový materiál. Ten se vyrábí s nižší energetickou náročností a tím pádem s nižšími emisemi CO2, než většina ostatních plastů jako například PET a PP.

 

Výrobky Pappelina vydrží mnoho let, pokud se udržují v souladu s instrukcemi pro zacházení. Toto je důležitý environmentální faktor. Nejsou jako spotřební zboží, které se nakonec vyhodí a jen zatíží životní prostředí.

 

VÝHODY

Neabsorbční, hygienický, snadno omyvatelný, nezadržuje prach

Značka pappelina
Materiál PVC bez ftalátů
Údržba Praní v ruce nebo v pračce do 30°C, neždímat, nedrhnout, skvrny odstraníte jemným kartáčkem a mýdlovou vodou, nevhodné do sušičky, sušit horizontálně, neohýbat zatavené okraje, skvrny od kečupu ihned opláchnout!
Poznámka Interiér i exteriér