MONTREAL silueta

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč

Hýčkejte si vzpomínky nebo sny s touto panoramatickou siluetou města Singapur.

Tato originální nástěnná dekorace tvoří elegantní design doplněk a oblíbený dárek pro všechny milovníky velkoměst a cestování vůbec. Připomínejte si místa, která jste navštívili nebo toužíte objevit ♥

 

Montreal je největším městem v Quebecu. Nachází se na řece Sv. Vavřince, mezi Quebecem a jezerem Ontario. Nejlidnatější francouzsky mluvící město v Americe nese název Montreal (Mount Royale – Královská hora) podle hory převyšující město, kterou pokřtil v roce 1535 francouzský průzkumník Jacques Cartier. Každý rok je v průměru 17 dní pod -20 ° C. Nejnižší teplota, kterou zde zaznamenali, byla 15. ledna 1957 -37,8 ° C.

Montreal hostil několik významných mezinárodních akcí, včetně Světové výstavy v roce 1967 a Letních olympijských her v roce 1976. Každoročně zde probíhá mnoho festivalů, jako je Montreal International Jazz Festival, FrancoFolies a Just for Laughs Festival.

 

 

Silueta Montrealu je pořízena při pohledu z věže Olympic Park Tower.

 

+informací

Alternativy

The Line je mladá francouzská značka, která od roku 2015 přepisuje siluety měst jedním tahem jako alternativu ke klasickým suvenýrům. Elegantní způsob, jak si uchovat vzpomínky z míst, která jsou nám drahá a doprovázejí nás po celý život. Zcela jistě je originálním dárkem, který potěší každého.

Tato myšlenka se zrodila díky fotografii, kterou pořídil otec zakladatele The Line Antoina Daniela při návratu z plavby do přístavu v Marseille. Slunce vycházelo a nádherné oranžové světlo vykreslovalo siluetu města s jeho památkami ...

Značka The Line
Délka 50cm
Materiál Pevný ocelový plech, černá úprava
Instalace 3 hřebíčky (součástí) nebo oboustranná lepicí páska