AVOCADO SMASH hra

Skladem
EXPEDICE DO 48H
360 Kč

Avocado Smash je rychlá karetní hra. Hráč, který se zbaví všech svých karet jako první, vyhrává!

+informací

Alternativy

 

Hru zahajte tím, že rozdáte mezi hráče všechny karty, tak aby každý měl stejný počet. První hráč začíná odpočítávat od jedničky a další hráči pokračují, až do počtu 15 avokád. Poté se začíná zase od jedničky a počítá se znovu. Pokud je odložená karta stejné hodnoty jako zvolané číslo, všichni hráči musí rychle položit ruku na odkládací balíček. Poslední nejpomalejší hráč bere všechny odložené karty z prostředního balíčku.

Sada obsahuje několik akčních karet. První akční karta je tzv. smash karta. To znamená, že všichni hráči musí okamžitě položit ruku na tuto kartu a poslední zase bere všechny odložené karty. Další akční karta je guacamole karta. Jakmile je tato karta odložená na prostřední balíček, všichni musí okamžitě zvolat guacamole! Poslední hráč bere všechny odložené karty. Pokud ovšem nějaký hráč položí ruku na Guacamole kartu, tak nebere jen odkládací balíček, ale všechny balíčky!

Poslední akční karta je změna směru. Jakmile se odloží tato karta, je potřeba okamžitě změnit směr odpočítávání, tj. počítá se pozpátku. Změněný směr zůstává do konce kola, nebo do té doby, než objeví další karta měnící směr.

První hráč, který se zbaví svých karet je výherce Avocado Smash, ale pouze pokud neprohraje další smash. Pokud dva hráči odloží karty ve stejnou dobu, tak ten, který je rychlejší při dalším smash se stává vítězem.

Hra je podobná tradiční karetní (alkoholové) hře Irish Snap.

 

Ridley's House of Novelties vytváří báječnou škálu retro her, dárků a novinek, které navozují vzpomínky na minulost. Jsou ideální pro děti a stejně tak přitažlivé pro jejich rodiče.

Objevte fantastickou škálu klasických her a vtipů ve skvělém retro balení. Od zábavných Sound Wavers po úžasné kouzelnické sady, je tu spousta dobré staromódní zábavy - a to nejen pro děti!

Značka Ridley's
Poznámka 2-99 hráčů, doba hry 10 min, od 6 let