PEACH SNAPS hra

Skladem
EXPEDICE DO 48H
290 Kč

Peach Snaps je šťavnatá karetní hra rychlých reakcí!

+informací

 

Hru zahajte tím, že rozdáte mezi hráče všechny karty, tak aby každý měl stejný počet a jednu kartu odložíte na stůl jako první na založení balíčku.

Každý z hráčů si lízne vrchní tři karty ze svého balíčku (dejte si pozor, aby nikdo vaše karty neviděl!). Po zahájení rychle odkládejte z ruky na prostřední balíček, pokud máte shodnou barvu, symbol nebo číslo. Jakmile se vám podaří odložit všechny tři karty na prostřední balíček, můžete si líznout z vlastního balíčku další tři karty. Všichni hrají dohromady, a co nejrychleji můžou, tak aby se zbavili svých karet jako první.

Aby byla hra ještě zábavnější, sada obsahuje také speciální akční karty – mrazící kartu, kartu pro nový odkládací balíček a mazací kartu. Na akční kartu lze odložit libovolnou další kartu.

Mrazící karta – pokud využijete mrazící kartu, můžete si vybrat hráče, který musí čekat, dokud není na prostřední balíček odloženo aspoň pět dalších karet.

Karta pro nový odkládací balíček – můžete zahájit vedle stávajícího odkládacího balíčku ještě jeden.

Mazací karta – pokud máte mazací kartu v ruce spolu s dalšími dvěma kartami, můžete je odložit všechny najednou, přičemž mazací kartu odložíte úplně nahoru.

První hráč, který se zbaví všech karet, vyhrává zvoláním Peach snaps!

 

Ridley's House of Novelties vytváří báječnou škálu retro her, dárků a novinek, které navozují vzpomínky na minulost. Jsou ideální pro děti a stejně tak přitažlivé pro jejich rodiče.

Objevte fantastickou škálu klasických her a vtipů ve skvělém retro balení. Od zábavných Sound Wavers po úžasné kouzelnické sady, je tu spousta dobré staromódní zábavy - a to nejen pro děti!

Značka Ridley's
Poznámka 2-99 hráčů, doba hry 10 min, od 6 let