CLIMA BOTTLE termolahev 500ml / Emerald Green

Skladem
EXPEDICE DO 48H
890 Kč

Už žádné plastové lahve na jedno použití! Clima je dokonalým řešením pro váš pitný režim. Dvojitá izolovaná stěna udrží vaše oblíbené nápoje 12h horké a až 24 hodin studené, aniž by zanechala kapku kondenzace. Vnější část zůstane při pokojové teplotě, bez ohledu na teplotu jejího obsahu.

 

Tyto "zdravé" lahve jsou praktickým i stylovým doplňkem za každé situace. Jsou krásné, ultralehké a podporují pitný režim. Už jste si vybrali tu svou?

+informací

Související

Alternativy

Protože Urban lahve jsou jednostěnné a neizolované, jsou ideální pro běžnou hydrataci. Při plnění ledovými nápoji se pravděpodobně „orosí“. Stejně tak při používání s horkými tekutinami byste se mohli spálit. V těchto případech se doporučuje používat originální termoobal, který způsobí izolaci lahve (studená až 4 hodiny a horká až 3 hodiny).

 

24Bottles je italská designová značka, která si v roce 2013 dala za cíl zbavit planetu jednorázových plastových lahví a poskytnout sbírku pečlivě navržených, vysoce kvalitních, snadno přenosných a udržitelných řešení z nerezové oceli pro každodenní zdravotně nezávadnou hydrataci na cestách.

 

Tyto lahve jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 18/8 potravinářské nerezové oceli, která je zcela bez  Bisphanolu A (BPA), ftalátů a toxinů. Neobsahuje totiž žádné plastové vrstvy a vy je tak můžete plnit jakýmkoli druhem nápoje bez louhování chemikálií.

Lahve si nezachovávají ani nepřidávají žádnou příchuť a snadno se čistí a plní díky širokému hrdlu, které pojme i kostky ledu. Snadno se otevírají a mají nepropustný uzávěr.

 

Going zero, together

Používáním těchto lahví můžete snížit svůj dopad na planetu a zároveň odmítnout plastové lahve na jedno použití. A co víc, tyto lahve jsou tzv. uhlíkově neutrální. Pokaždé, když si doplníte 500ml lahev, tak zabráníte uvolnění 80g CO2 do atmosféry (záhadné číslo na lahvi -0,08), což je přibližná uhlíková stopa jedné plastové lahve.

Chcete vědět, jak 24Bottles kompenzují svou uhlíkovou stopu?

Objevte jejich mezinárodní projekty zalesňování!

Více na www.24bottles.com/sustainability/

Značka 24Bottles
Objem 500ml
Hmotnost 274g
Rozměry ø 7.3cm, hrdlo ø 3.3cm, v 20.5cm
Materiál 18/8 nerezová ocel bez BPA, ftalátů a toxinů, nerezový uzávěr se silikonovým těsněním
Specifikace Udrží teplotu nápoje - 12h horké, až 24h studené
Údržba Ruční mytí