GRAVITY CUBE CLICK CLOCK budík / Modrá

Skladem
EXPEDICE DO 48H
990 Kč
Netiká, nesvítí a přece vás vzbudí! To jsou Ginkgo chytré budíky Click Clock.
+informací

Gravity kolekci budíků Cube Click Clock představuje elegantní pogumovaná kostka, se kterou každý den začne veseleji. Nechce se vám vstávat na první zazvonění? Pohlaďte ji! Umožní vám až pět odkladů díky funkci snooze, která je zabudována v horní stěně krychle. Stačí ji lehce přejet rukou. Když ale opravdu musíte vylézt, jednoduše použijte gravitaci. Překlopte budík na jakoukoliv stranu a on se vypne. Už žádné hledání ve tmě!

Gravity Cube Click Clock obsahuje zvukově aktivovanou LED zobrazovací technologii. Reaguje tedy na zvuk, ale i na dotek. Střídavě zobrazuje čas, datum a teplotu nebo jen čas. Stačí lusknout prsty! Pokud ale potřebujete zkontrolovat čas v noci, postačí jemně poklepat na svůj noční stolek nebo se ho jednoduše dotknout, čas se okamžitě objeví a automaticky se zase vypne, když jej nepotřebujete. Šetří tak energii bateriím, díky kterým může stát volně kdekoliv. Pokud byste ale chtěli mít čas stále na očích, stačí vypnout zvukový režim a připojit budík do sítě pomocí napájecího adaptéru.

 

Gingko je britská společnost zaměřená na design a nové technologie.

Od roku 2011 vytváří špičkové, stylové a praktické produkty pro domácnost a designové dárky.

 

Značka gingko
Materiál MDF, Guma
Rozměr 7.5x7.5x7.5cm
Specifikace Síťový adaptér nebo 3xAAA baterie (nejsou součástí), časový ukazatel 12/24h, ukazatel data a teploty (°C/°F), zvuková a dotyková funce nebo permanentní displej, 5 nebo 7 dní v týdnu budík, automatické stmívání jasu na noc