KOMOREBI difuzér 200ml / Wild Peony

Skladem
EXPEDICE DO 48H
690 Kč

Japonské slovo Komorebi znamená „paprsky slunce prosvítající listy stromů“. Tento nápad inspiroval tuto novou kolekci vonných svíček a difuzérů: hra světel a stínů zapálené svíčky a dózy ozdobené japonskou grafikou – krásná imitace listů a záblesků světla.

 

Řada Komorebi nabízí  4 vůně, které nás na krátký okamžik přenesou do země vycházejícího slunce - Čaj Matcha, Bílá Lilie, Divoká pivoňka a Granátové jablko.

 

Divoká pivoňka (Wild Peony): exploze květinového aroma překvapí naše smysly jako ranní letní procházka loukami. Dřevité vůně nás doprovází při chůzi spolu se sladkou vůní pivoňky, která skví na podkladu mošusu.

+informací

Název CERABELLA vyplývá z katalánských slov CERA = vosk a ABELLA = včela a nachází svůj původ ve jménu zakladatelky Francesky Abelly.

Příběh tradičního španělského výrobce svíček Cerabella začal v roce 1862 malým obchodem v centru Barcelony.

Dnes už pátá generace rodiny Abella pokračuje v tradici tohoto krásného řemesla a vědomě se vzdává moderních výrobních procesů a strojů. Různé druhy svíček a parfémů se zde již více než 150 let vyrábí ručně a s láskou.

Značka CERABELLA
Objem 200ml
V balení Skleněný flakón, 8ks dřevěných tyčinek
Návod Opatrně vložte tyčinky do flakónu, postupně nasají parfém a vůně se začne šířit. Intenzitu vůně zvýšíte otáčením tyčinek. Pro jemnější výsledek několik tyčinek odeberte
Vyrobeno V Katalánii