URBAN BOTTLE lahev / Black

VYBERTE
VARIANTU
390 - 640 Kč

Už žádné plastové lahve na jedno použití! Zmenšete svou uhlíkovou stopu s touto stylovou a ultra lehkou lahví na vodu z nerezové oceli.

 

Tyto "zdravé" lahve jsou praktickým i stylovým doplňkem za každé situace. Jsou krásné, ultralehké a podporují pitný režim. Už jste si vybrali tu svou?

+informací

Protože Urban lahve jsou jednostěnné a neizolované, jsou ideální pro běžnou hydrataci. Při plnění ledovými nápoji se pravděpodobně „orosí“. Stejně tak při používání s horkými tekutinami byste se mohli spálit. V těchto případech se doporučuje používat originální termoobal, který způsobí izolaci lahve (studená až 4 hodiny a horká až 3 hodiny).

 

24Bottles je italská designová značka, která si v roce 2013 dala za cíl zbavit planetu jednorázových plastových lahví a poskytnout sbírku pečlivě navržených, vysoce kvalitních, snadno přenosných a udržitelných řešení z nerezové oceli pro každodenní zdravotně nezávadnou hydrataci na cestách.

 

Tyto lahve jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 18/8 potravinářské nerezové oceli, která je zcela bez  Bisphanolu A (BPA), ftalátů a toxinů. Neobsahuje totiž žádné plastové vrstvy a vy je tak můžete plnit jakýmkoli druhem nápoje bez louhování chemikálií.

Lahve si nezachovávají ani nepřidávají žádnou příchuť a snadno se čistí a plní díky širokému hrdlu, které pojme i kostky ledu. Snadno se otevírají a mají nepropustný uzávěr.

 

Going zero, together

Používáním těchto lahví můžete snížit svůj dopad na planetu a zároveň odmítnout plastové lahve na jedno použití. A co víc, tyto lahve jsou tzv. uhlíkově neutrální. Pokaždé, když si doplníte 500ml lahev, tak zabráníte uvolnění 80g CO2 do atmosféry (záhadné číslo na lahvi -0,08), což je přibližná uhlíková stopa jedné plastové lahve.

Chcete vědět, jak 24Bottles kompenzují svou uhlíkovou stopu?

Objevte jejich mezinárodní projekty zalesňování!

Více na www.24bottles.com/sustainability/

 

Značka 24Bottles
250ml ø 6.5cm, hrdlo ø 3.3cm, v 13.7cm, 78g
500ml ø 6.5 cm, hrdlo ø 3.3 cm, v 21 cm, 117g
1000ml ø 8cm, hrdlo ø 3.3cm, v 25.5cm, 158g
Materiál 18/8 nerezová ocel bez BPA, ftalátů a toxinů, nerezový uzávěr se silikonovým těsněním
Údržba Ruční mytí