SHANGHAI silueta

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč

Hýčkejte si vzpomínky nebo sny s touto panoramatickou siluetou města Shanghai.

Tato originální nástěnná dekorace tvoří elegantní design doplněk a oblíbený dárek pro všechny milovníky velkoměst a cestování vůbec. Připomínejte si místa, která jste navštívili nebo toužíte objevit ♥

 

 

Šanghaj se nachází na řece Huangpu poblíž ústí Yangzi Jiang ve východní Číně, je Šanghaj nejlidnatějším městem země s více než 27 miliony obyvatel. Město je domovem největší sítě metra na světě s 576 km kolejí, 14 linkami a 337 stanicemi. V Šanghaji mají obyvatelé Číny nejvyšší průměrnou délku života,  81,3 roku.

Futuristický vlak „Maglev“, který spojuje letiště Pudong s historickým centrem města „Puxi“, má pověst, že dosahuje rychlosti 431 km / h a je veden pouze magnetickou silou. Z Bund - bulváru na břehu řeky - lze pozorovat finanční čtvrť Pudong na druhé straně a její futuristické věže jako Perla Orientu, věž Jintao, Šanghajské světové finanční centrum a Šanghaj Tower, nejvyšší mrakodrap v Číně.

 

+informací

The Line je mladá francouzská značka, která od roku 2015 přepisuje siluety měst jedním tahem jako alternativu ke klasickým suvenýrům. Elegantní způsob, jak si uchovat vzpomínky z míst, která jsou nám drahá a doprovázejí nás po celý život. Zcela jistě je originálním dárkem, který potěší každého.

Tato myšlenka se zrodila díky fotografii, kterou pořídil otec zakladatele The Line Antoina Daniela při návratu z plavby do přístavu v Marseille. Slunce vycházelo a nádherné oranžové světlo vykreslovalo siluetu města s jeho památkami ...

Značka The Line
Délka 50cm
Materiál Pevný ocelový plech, černá úprava
Instalace 3 hřebíčky (součástí) nebo oboustranná lepicí páska