AMSTERDAM silueta

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč

Amsterdam, hlavní město Nizozemska je jedním z hlavních ekonomických center a první nizozemskou turistickou destinací, zatímco vláda sídlí v Haagu. Jeho obyvatelé se po něm přemisťují díky čtrnácti tramvajovým linkám, pěti linkám metra, pěšky nebo na kole. Z městských kanálů, které se táhnou přes sto kilometrů a překračuje je asi 1 500 mostů, byly ve 12. století postaveny čtyři hlavní: Herengracht, Prinsengracht, Keizersgracht a Singel. Amsterdam, známý svou čtvrtí červených světel a mnoha kavárnami, má také Rijksmuseum, Stedelijk Museum a Van Gogh Museum, které patří k nejnavštěvovanějším na světě.

 

Silueta oblíbeného města je skvělým doplňkem interiéru a oblíbeným dárkem. Prohlédněte si i další nejen evpropské metropole!

+informací

Alternativy

The Line je mladá francouzská značka, která od roku 2015 přepisuje siluety měst jedním tahem jako alternativu ke klasickým suvenýrům. Elegantní způsob, jak si uchovat vzpomínky z míst, která jsou nám drahá a doprovázejí nás po celý život. Zcela jistě je originálním dárkem, který potěší každého.

Tato myšlenka se zrodila díky fotografii, kterou pořídil otec zakladatele The Line Antoina Daniela při návratu z plavby do přístavu v Marseille. Slunce vycházelo a nádherné oranžové světlo vykreslovalo siluetu města s jeho památkami ...

Značka The Line
Velikost 50cm
Materiál Pevný ocelový plech, černá úprava
Instalace 3 hřebíčky (součástí) nebo oboustranná lepicí páska