FUCK CANCER porcelánový šálek PRO PINK BUBBLE

Skladem
EXPEDICE DO 48H
390 Kč

Kupte speciální porcelánový hrnek "fuck cancer", který je součástí vintage kolekce nádobí Série slov od Keitha Brymer Jonese a pomůžete splnit přání ...

 

Veškerý výtěžek ze zakoupení právě tohoto hrnečku věnujeme nadačnímu fondu

Pink Bubble, který aktivně pomáhá dětem a mladým lidem v boji s rakovinou.

 

 

+informací

 „Pink Bubble“… RŮŽOVÁ BUBLINA SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Nadační fond Pink Bubble pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Jeho cílem je podpora a pomoc onkologicky nemocným dětem, náctiletým a mladým dospělým do 30 let po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Ke všem "bublinkám", jak v Pink Bubble důvěrně říkají příjemcům nadační pomoci, přistupují vždy osobně, protože i příběh každého pacienta je jedinečný a vyžaduje specifickou péči.

 

Co je naším posláním?

Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i ty velké a čerstvě dospělé děti věděly, že mají o koho se opřít, že existuje místo, kam se mohou obrátit, potřebují-li pomoc nebo podporu v těžkém období onkologické léčby. Dospívání je samo o sobě náročnou částí života a nádorové onemocnění znamená pro mladého člověka obrovskou zátěž navíc - nejen pro tělo, ale především pro jeho duši...  

Cílem nadačního fondu Pink Bubble je vytvořit ucelený projekt na podporu dětí, teenagerů a mladých dospělých, kteří bojují s těžkou nemocí na onkologických odděleních po celé České republice. Doba, kdy jejich vrstevníci sportují, chodí do školy a plánují život na vlastních nohou, mladí onkologičtí pacienti tráví svůj čas v nemocnici. Mnohdy osamoceně, bez možnosti svůj strach, naději, radost a sílu k boji sdílet se svými vrstevníky.

Rádi bychom této doposud spíše opomíjené věkové skupině pacientů nabídli bezpečí bubliny, do které mohou schovat svá přání, plány a sny. S nadějí, že se jim vyplní.

Hlavní oblasti podpory:

Ozdravné, relaxační a resocializační pobyty, projekt „Splněná přání“, zážitky, pomůcky (léčebné, rehabilitační i pohybové), podpora vzdělávání, praxe a pomoc při získávání pracovních příležitostí, aj.

Děkujeme, že podporujete tyto mladé onkologické bojovníky spolu s námi...

www.pinkbubble.cz

Značka KEITH BRYMER JONES
Barva Oranžová
Objem 350ml
Materiál Porcelán
Poznámka Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby