CLIMA BOTTLE termolahev / Tivoli

VYBERTE
VARIANTU
890 - 1 150 Kč

Clima je dokonalým řešením pro váš pitný režim. Dvojitá izolovaná stěna udrží vaše oblíbené nápoje 12h horké a až 24 hodin studené, aniž by zanechala kapku kondenzace. Vnější část zůstane při pokojové teplotě, bez ohledu na teplotu jejího obsahu.

 

Tyto "zdravé" lahve jsou praktickým i stylovým doplňkem za každé situace. Jsou krásné, ultralehké a podporují pitný režim. Už jste si vybrali tu svou?

+informací

Alternativy

24Bottles je italská designová značka, která si v roce 2013 dala za cíl zbavit planetu jednorázových plastových lahví a poskytnout sbírku pečlivě navržených, vysoce kvalitních, snadno přenosných a udržitelných řešení z nerezové oceli pro každodenní zdravotně nezávadnou hydrataci na cestách.

 

Tyto lahve jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 18/8 potravinářské nerezové oceli, která je zcela bez  Bisphanolu A (BPA), ftalátů a toxinů. Neobsahuje totiž žádné plastové vrstvy a vy je tak můžete plnit jakýmkoli druhem nápoje bez louhování chemikálií.

Lahve si nezachovávají ani nepřidávají žádnou příchuť a snadno se čistí a plní díky širokému hrdlu, které pojme i kostky ledu. Snadno se otevírají a mají nepropustný uzávěr.

 

Going zero, together

Používáním těchto lahví můžete snížit svůj dopad na planetu a zároveň odmítnout plastové lahve na jedno použití. A co víc, tyto lahve jsou tzv. uhlíkově neutrální. Pokaždé, když si doplníte 500ml lahev, tak zabráníte uvolnění 80g CO2 do atmosféry (záhadné číslo na lahvi -0,08), což je přibližná uhlíková stopa jedné plastové lahve.

Chcete vědět, jak 24Bottles kompenzují svou uhlíkovou stopu?

Objevte jejich mezinárodní projekty zalesňování!

Více na www.24bottles.com/sustainability/

Značka 24Bottles
500ml ø 7.3cm, hrdlo ø 3.3cm, v 20.5cm, 274g
850ml ø 8.4cm, hrdlo ø 3.3cm, v 25cm, 360g
Materiál 18/8 nerezová ocel bez BPA, ftalátů a toxinů, nerezový uzávěr se silikonovým těsněním
Specifikace Udrží teplotu nápoje - 12h horké, až 24h studené. Včetně louhovače s vlastním uzávěrem. Pro použití bez louhovače nutné zakoupit Clima uzávěr.
Údržba Ruční mytí