SSDr židle z recyklovaného plastu / Terracotta Red

Skladem
EXPEDICE DO 48H
5 490 Kč

Ultralehká stohovatelná židle SSDr je JEDNODUCHÁ, BYTELNÁ, UDRŽITELNÁ A RECYKLOVANÁ!

Zrodila se z jednoduché, ale odhodlané ambice: navrhnout židli, která je ideální pro každodenní život a zároveň minimalizuje dopad na životní prostředí.

 

V této verzi židle SSD nejsou sedadlo a opěradlo vyrobeny ze dřeva, ale z recyklovaného polypropylen plastu (PP). Jeho technické a mechanické vlastnosti kombinují flexibilitu a odolnost.

 

Židle SSDr se vyznačuje ušlechtilostí materiálů a kvalitou povrchových úprav. Její lehký a monochromatický vzhled z ní činí elegantní a moderní židli. 

 

Nohy židle jsou vyrobeny z oceli a existují ve 4 barevných provedeních.

Kombinujte s nohami ke stolu TIPTOE stejné barvy pro dokonalý vzhled ...

 

+informací

Alternativy

Židle SSDr dokazuje, že je možné dát odpadu druhý život a vytvořit tak krásné, užitečné a nadčasové objekty. Integrace recyklace a zpětného získávání materiálů, která je jádrem designu výrobků Tiptoe, znamená pohled do budoucnosti nábytkářství.

 

SSDr je JEDNODUCHÁ. Lze jej sestavit za 2 minuty s jediným šroubem a skládá se z pouze 5 snadno vyměnitelných dílů.

 

SSDr je BYTELNÁ. Je 100% vyrobena v Evropě malými a středními podniky, včetně rodinných dílen TIPTOE ve Francii poblíž Chamonix.

 

SSDr je UDRŽITELNÁ. Je vyrobena z odolných materiálů. Dodává se v plochých obalech vyrobených z 80% recyklovaného papíru a je tak třikrát kompaktnější než běžná židle, což má za následek snížení emisí CO2 během skladování a přepravy.

 

SSDr je RECYKLOVANÁ A RECYKLOVATELNÁ. Opěradlo a sedadlo židle SSDr jsou vyrobeny z recyklovaného PP plastu. Další komponenty židle SSDr byly pečlivě vybrány tak, aby bylo možné židli recyklovat!

 

Židle SSDr je výsledkem dlouhé a odvážné práce na vytvoření krásného, ​​užitečného a odolného předmětu v průmyslu, který používá převážně panenský plast. Židle SSDr je novým krokem v ambici vytvářet udržitelný nábytek.

 

PP nebo polypropylen je plast s mnoha průmyslovými aplikacemi: nádoby na potraviny, automobilové díly nebo domácí spotřebiče.

Nohy SSDr jsou vyrobeny z oceli (nekonečně recyklovatelné, jedná se o nejvíce recyklovaný materiál na světě).

 

Značka TIPTOE
Barva Červená
Rozměry Sedák ∅ 41cm, výška sedáku 48cm, výška opěrky 79cm
Hmotnost 5,95kg
Materiál Recyklovaný a recyklovatelný polypropylen sedák s matnou úpravou, práškově lakovaná ocel, 100% epoxidová barva