LOOP klíčenka

Skladem
EXPEDICE DO 48H
650 Kč

Uložte si klíče jako kapesní nůž. Loop je kompaktní klíčenka z pravé kůže, která pojme až 8 klíčů. Navíc obsahuje praktický šroubovák, otvírák na lahve a očko na klíč od auta.

 

Už žádné cinkání klíčů po kapsách!

Žádná poškrábaná obrazovka telefonu!

Už žádné děravé kapsy!

 

Nerezové kování s bezpečnostním mechanismem.

Snadná montáž: jedno otočení šroubu a máte hotovo.

Může obsahovat 2 až 8 klíčů v závislosti na použitém šroubu (dodáváno s několika velikostmi šroubů). Maximální délka klíče je 6,5cm.

+informací

 

Značka Alaskan MAKER už v názvu napovídá, že hlavní inspiraci čerpá ze surové krásy aljašské přírody a přenáší ji do městského prostředí.

Značka má francouzský původ a hlásí se k lásce ke kvalitním materiálům a propracovaným detailům. Není divu, zakládá si totiž především na funkčnosti, která v případě jejich baťohů, peněženek a tašek neustupuje vzhledu, ale ruku v ruce vytváří nadčasový design.

Kvalitní voděodolné voskované plátno, pravá kůže, bytelné zipy a kovové doplňky. Právě díky těmto solidním materiálům už po prvním doteku víte, že Alaskan MAKER vám bude dělat dobrou službu déle než jednu sezónu. Tlumené přírodní barvy s příjemným šisováním a přírodní podoba kůže nepřitahují zbytečnou pozornost a tvoří velmi snadno kombinovatelný doplněk vhodný pro dřevorubce stejně jako pro grafického designéra.

Značka sama přiznává, že se řídí heslem „no extras“, tedy zdobnost stranou, hlavní je praktičnost. Detaily jsou promyšlené, ale nikdy zbytečné. Jednoduše funkční městská elegance pro moderního muže.

Značka Alaskan MAKER
Rozměry 7,5x2cm
Materiál Kůže a nerezová ocel