SINGAPORE silueta

Skladem
EXPEDICE DO 48H
790 Kč

Hýčkejte si vzpomínky nebo sny s touto panoramatickou siluetou města Singapur.

Tato originální nástěnná dekorace tvoří elegantní design doplněk a oblíbený dárek pro všechny milovníky velkoměst a cestování vůbec. Připomínejte si místa, která jste navštívili nebo toužíte objevit ♥

 

Singapurský městský stát v jihovýchodní Asii o rozloze 719,1 km2 zahrnuje 63 ostrovů, z nichž hlavním je Pulau Ujong. Svěží vegetace - dokonce i v centru města - vysloužila Singapuru přezdívku „Garden City“. Existuje zde 350 druhů stromů.

Je to nejbezpečnější město na světě, pravděpodobně kvůli jeho přísné politice a nadmírou zákazů, včetně prodeje žvýkaček, která se od roku 1992 trestá pokutou 1 000 S$.

Singapurským znakem je Merlion, hybridní tvor složený z lví hlavy a těla ryby. Nejchladnější teplota zaznamenaná v Singapuru je 19 ° C.

Úředními jazyky jsou angličtina, mandarínština, tamilština a malajština, která je jazykem národní hymny.

 

 

Panorama Singapuru vznklo při pohledu z břehů Marina Bay.

+informací

Alternativy

The Line je mladá francouzská značka, která od roku 2015 přepisuje siluety měst jedním tahem jako alternativu ke klasickým suvenýrům. Elegantní způsob, jak si uchovat vzpomínky z míst, která jsou nám drahá a doprovázejí nás po celý život. Zcela jistě je originálním dárkem, který potěší každého.

Tato myšlenka se zrodila díky fotografii, kterou pořídil otec zakladatele The Line Antoina Daniela při návratu z plavby do přístavu v Marseille. Slunce vycházelo a nádherné oranžové světlo vykreslovalo siluetu města s jeho památkami ...

Značka The Line
Délka 50cm
Materiál Pevný ocelový plech, černá úprava
Instalace 3 hřebíčky (součástí) nebo oboustranná lepicí páska