SLING ledvinka

VYBERTE
VARIANTU
990 Kč

Ledvinka je příběhem módního doplňku, který si razil cestu napříč časem a ne vždy se dočkal jednohlasného uznání. Hvězda přehlídkových mol  80. a 90. let pomalu klesla na úroveň oblíbeného příslušenství pro ne moc elegantní turisty ...

Stejně jako mnoho jiných módních doplňků se však tento styl vrátil a má silnou streetwear komunitu.

 

Tato malá taška nošená kolem pasu, používaná od středověku na všech kontinentech, vděčí za svou dlouhověkost své ultra praktické stránce.

 

Ledvinka od Alaskan Maker s tajnou zadní kapsou vám umožní uložit všechny drobnosti každodenního života: peněženku, klíče, brýle a telefon, aniž byste potřebovali další kapsy!

Nepromokavé voskované plátno a prvá kůže tvoří elegantní design a stylový retro vintage vzhled.

 

Ledvinku můžete nosit klasicky kolem pasu nebo křížem.

+informací

Související

Značka Alaskan MAKER už v názvu napovídá, že hlavní inspiraci čerpá ze surové krásy aljašské přírody a přenáší ji do městského prostředí.

Značka má francouzský původ a hlásí se k lásce ke kvalitním materiálům a propracovaným detailům. Není divu, zakládá si totiž především na funkčnosti, která v případě jejich baťohů, peněženek a tašek neustupuje vzhledu, ale ruku v ruce vytváří nadčasový design.

Kvalitní voděodolné voskované plátno, pravá kůže, bytelné zipy a kovové doplňky. Právě díky těmto solidním materiálům už po prvním doteku víte, že Alaskan MAKER vám bude dělat dobrou službu déle než jednu sezónu. Tlumené přírodní barvy s příjemným šisováním a přírodní podoba kůže nepřitahují zbytečnou pozornost a tvoří velmi snadno kombinovatelný doplněk vhodný pro dřevorubce stejně jako pro grafického designéra.

Značka sama přiznává, že se řídí heslem „no extras“, tedy zdobnost stranou, hlavní je praktičnost. Detaily jsou promyšlené, ale nikdy zbytečné. Jednoduše funkční městská elegance pro moderního muže.

Značka Alaskan MAKER
Rozměry 30x16x8cm, objem 1,75l
Materiál Voskované plátno - odpuzující vodu, pravá kůže, mosazný YKK zip
Péče Otírejte vlhkým hadrem, na skvrny použijte Alaskan čistič, pro obnovení odolnosti proti vodě a skvrnám použijte vosk na plátno (např. Cire od Alaskan). Neprat v pračce, žádné detergenty/ bělidla/ rozpouštědla, žádné chemické a agresivní čištění