WRANGELL cestovní taška

VYBERTE
VARIANTU
3 250 Kč

Pánská cestovní taška Wrangell je ideálním partnerem na víkend. Velká tak akorát, praktická a elegantní. Díky voskovanému plátnu neuvěřitelně odolná s dokonalým vintage vzhledem. Cestujte stylově!

 

 

Robustní voskované plátno a pravá kůže pro skvělý vintage vzhled

Super silný odnímatelný nastavitelný popruh s dvojitým prošíváním tvarovaný pro maximální pohodlí

Kožené výztuhy - silné švy

Několik vnitřních i vnějších kapes

Prostorný - 48l

Vhodný do letadlové kabiny - 55 x 35 x 25 cm

Velký vnitřní prostor s centrálním zipem SBS

Silné vodoodpudivé plátno ošetřené ochranou proti skvrnám

+informací

Alternativy

 

Značka Alaskan MAKER už v názvu napovídá, že hlavní inspiraci čerpá ze surové krásy aljašské přírody a přenáší ji do městského prostředí.

Značka má francouzský původ a hlásí se k lásce ke kvalitním materiálům a propracovaným detailům. Není divu, zakládá si totiž především na funkčnosti, která v případě jejich baťohů, peněženek a tašek neustupuje vzhledu, ale ruku v ruce vytváří nadčasový design.

Kvalitní voděodolné voskované plátno, pravá kůže, bytelné zipy a kovové doplňky. Právě díky těmto solidním materiálům už po prvním doteku víte, že Alaskan MAKER vám bude dělat dobrou službu déle než jednu sezónu. Tlumené přírodní barvy s příjemným šisováním a přírodní podoba kůže nepřitahují zbytečnou pozornost a tvoří velmi snadno kombinovatelný doplněk vhodný pro dřevorubce stejně jako pro grafického designéra.

Značka sama přiznává, že se řídí heslem „no extras“, tedy zdobnost stranou, hlavní je praktičnost. Detaily jsou promyšlené, ale nikdy zbytečné. Jednoduše funkční městská elegance pro moderního muže.

Značka Alaskan MAKER
Materiál Voskované plátno - odpuzující vodu, pravá kůže, mosaz
Péče Otírejte vlhkým hadrem, na skvrny použijte Alaskan čistič, pro obnovení odolnosti proti vodě a skvrnám použijte vosk na plátno (např. Cire od Alaskan). Neprat v pračce, žádné detergenty/ bělidla/ rozpouštědla, žádné chemické a agresivní čištění