SANTIAGO konferenční stolek / Dub Rustic

Konferenční stolek SANTIAGO z repasovaného dubu si najde své místo ve vašem obývacím pokoji. Hrdě bude sekundovat vaší pohovce a svým rustikálním, ale přece střízlivým vzhledem, vnese teplo do vašeho interiéru.

Můžete vybírat ze široké palety barev ocelových nožiček a docílit tak ideální harmonie vašeho domova nebo naopak odvážného kontrastu.

 

Nízký stolek SANTIAGO se skládá z masivní desky o rozměrech 120x60 cm z recyklovaného starého dubu a 4 noh TIPTOE 43cm. Tento jedinečný eco-friendly materiál přináší autentičnost tohoto kusu nábytku. Ve spojení s ocelovými nohami vznikl nadčasový a velmi elegantní doplněk interiéru.

 

Nohy TIPTOE jsou z lakované oceli. Deska stolu z repasovaného starého dřeva.

 

Posláním TIPTOE je nabízet udržitelný, promyšlený a dobře vyrobený nábytek. V souladu s těmito hodnotami a s cílem využití recyklace se rozhodli pracovat se starým dřevem. Tento zachráněný dub pochází ze starých stodol, farem nebo dokonce dna valníku určeného ke zničení. Rozhodli se dát druhý život tomuto vznešenému materiálu, a proto je každá deska jiná, se stopami, které zanechal čas, nepravidelností a suky, které jí dodávají šarm.

Čeká je ještě dlouhá cesta, ale pevně věří, že i v nábytkářském sektoru je prostor pro změnu zajetých spotřebních vzorců!

 

 

+informací

Alternativy

Odolné, kreativní a pečlivě provedené v Evropě. To jsou produkty mladé francouzské značky Tiptoe.
Jsou navrženy tak, aby vám okamžitě a snadno vytvořily nový a inspirativní kus nábytku, který vás bude provázet různými fázemi vašeho života.
Budete je milovat, protože odolávají času a vyzývají k tvořivosti!

Značka TIPTOE
Rozměry 120x60x3cm
Deska Repasované dubové dřevo
4 nohy Práškově lakovaná ocel, 100% epoxidová barva, výška 43cm