VENEZIA oválný konferenční stolek

Eco-friendly konferenční stolek VENEZIA je tvořen 4 nohami TIPTOE 43cm a bílou recyklovanou plastovou deskou 100x50cm.

 

Inspirace Terrazzo

Deska oválného konferenčního stolku VENEZIA je vyrobena ze stovky kelímků od jogurtu! To vysvětluje její bílou barvu. A její barevné jiskry, zlato a stříbro, pocházejí z fragmentů štítků a připomínají vám tak slavnou minerální hmotu Terrazzo.

 

Každý povrch je jedinečný, barva a vzory se mohou lišit, díky čemuž je tato kolekce tak okouzlující.

 

Nohy TIPTOE jsou z lakované oceli. Plastové desky stolů jsou 100% recyklované, ale také 100% recyklovatelné. Jsou výsledkem inovativního výrobního procesu.

Shromážděný plastový odpad se rozdrtí na piliny a poté se lisuje (bez přidání pojiva), aby nakonec vytvořil desku. Jsou navrženy speciálně pro kombinaci s ocelovými nohami nebo s nástěnnými držáky BRACKET.

 

Posláním TIPTOE je nabízet udržitelný, promyšlený a dobře vyrobený nábytek. V souladu s těmito hodnotami představuje pařížská značka svou kolekci z recyklovaných plastů!

Čeká je ještě dlouhá cesta, ale pevně věří, že i v nábytkářském sektoru je prostor pro změnu zajetých spotřebních vzorců!

 

 

+informací

Alternativy

Odolné, kreativní a pečlivě provedené v Evropě. To jsou produkty mladé francouzské značky Tiptoe.
Jsou navrženy tak, aby vám okamžitě a snadno vytvořily nový a inspirativní kus nábytku, který vás bude provázet různými fázemi vašeho života.
Budete je milovat, protože odolávají času a vyzývají k tvořivosti!

Značka TIPTOE
Rozměry 100x50x2cm, výška 43cm, 15kg
Deska 100% recykolovaný a recyklovatelný plast
4 nohy Práškově lakovaná ocel, 100% epoxidová barva, výška 43cm