BOTANICAL COLLECTION dárkový set vonných svíček

Skladem
EXPEDICE DO 48H
1 190 Kč

Kolekce tří vonných svíček v luxusním balení evokující vonnou zahradu. Každá svíčka načíná jiný příběh, spojuje je ale síla aromaterapie. Vedle sebe splývají čistým minimalistickým designem, po zapálení rozehrávají barvitý mix přírodních zázraků.

 

♥ Fig leaf - Fíkový list, Vetiver a Cedrové dřevo – povzbuďte svoji náladu a nechtě působit blahodárné účinky cedrových esenciálních olejů na vaši mysl. Temperamentní dřevitá vůně přebíjí nepříjemné nálady a navozuje klid.

 

♥ Bonsai Tree – Březová míza, pomeranč a yuzu – s petitgrain, vonnými oleji z pryskyřice, trav a dřeva. Vejděte do japonské zahrady harmonie a vyrovnanosti. Povzbuzující vůně s terapeutickou sílou esenciálních olejů vás doslova zamkne v příjemném rozpoložení.

 

♥ Citrus Tonic – Citrón, bergamot, mandarinka – Vzpruha v podobě olejů z citrusů s náznakem peprmintu, taková je vůně radosti ze života. Pokud hledáte letní vůni evokující čistotu a zdraví, právě jste ji našli.

 

 

Kolekce vonných svíček a difuzérů BOTANICAL je navržena tak, aby s pomocí esenciálních olejů povzbuzovala mysl a pozitivně působila na vaši náladu a odbourávala stres. Osvěžuje, obohacuje a pročišťuje interiér bohatými zemitými vůněmi.

 

Zhluboka se nadechnete a nechte působit léčivou sílu aromaterapie. Vytvořte si svůj osobní zelený ráj.    

 

Nádherné vůně, minimalistický design a ty nejkvalitnější ingredience, to tvoří základ BOTANICAL COLLECTION.

 

Odpoutejte se od svých starostí. Vytvořte bezpečné, klidné a uvolňující prostředí s pomocí důkladně navržených vonných směsí. Vůně této kolekce čerpají ze síly esenciálních olejů tak, aby přinesly tělu a duši klid a harmonii.

 

Harmonie pro člověka i pro přírodu – všechny svíčky jsou ze sójového vosku, který nebyl geneticky modifikován a s bavlněnými knoty bez olova. Svíčky hoří pomalu a dlouze a přináší radost do vašeho domova dlouhodobě.

+informací

Britská značka Aery vzdává hold aromaterapii, která tvoří základní filosofii každého jejich produktu. Aromaterapii propojuje s láskou k udržitelnému a čistému designu. S pomocí pečlivě navržených vůní přináší terapeutickou sílu esenciálních olejů k vám domů.

Vonné svíčky jsou bez geneticky modifikovaných složek, skládají se z přírodního sojového vosku z udržitelných zdrojů vypěstovaných v Evropě, stejně jako všechny esenciální oleje. Knoty jsou bez olova. Velký důraz je kladen i na ekologičnost obalů – jsou zcela bez plastů a dají se buď recyklovat nebo znovu použít.

Aery klade velký důraz i na pracovní etiku. Filosofie respektu k přírodě jde ruku v ruce s úctou k lidem a s atmosférou štěstí a spokojenosti. Všechny svíčky jsou vyrobeny ručně ve Velké Británii a žádná složka nebyla testována na zvířatech.

Vonné svíčky a difuzéry Aery jsou veganské s velmi nízkým enviromentálním dopadem. Jsou bez palmového oleje, jsou „cruelty-free“, bez plastu a použité sklo je recyklovatelné.

Značka AERY LIVING
Materiál Sojový vosk, bavlněný knot
Objem 3x80g
Doba hoření 3x15min
Rozměry balení 23.5x13.5x7.5cm
Vyrobeno Velká Británie