GREEN BAMBOO vonná svíčka 200g

MOMENTÁLNĚ
NEDOSTUPNÉ
780 Kč
Poptat >

Cypřiš, Pačuli a Pomeranč – Esenciální oleje z cypřiše, pačuli a pomeranče čerpají to nejlepší z těchto tří rostlin, a v kombinaci se santalovým dřevem, růžovým pepřem a bylinkami vytváří bohatou a omamnou vůni. Zapomenete na všechny starosti a provoníte svůj domov stoletou kombinací cypřiše a santalového dřeva s kapkou exotiky. Takhle musí vonět ráj.

 

Kolekce vonných svíček a difuzérů BOTANICAL je navržena tak, aby s pomocí esenciálních olejů povzbuzovala mysl a pozitivně působila na vaši náladu a odbourávala stres. Osvěžuje, obohacuje a pročišťuje interiér bohatými zemitými vůněmi.

 

Zhluboka se nadechnete a nechte působit léčivou sílu aromaterapie. Vytvořte si svůj osobní zelený ráj.    

 

Nádherné vůně, minimalistický design a ty nejkvalitnější ingredience, to tvoří základ BOTANICAL COLLECTION.

 

Odpoutejte se od svých starostí. Vytvořte bezpečné, klidné a uvolňující prostředí s pomocí důkladně navržených vonných směsí. Vůně této kolekce čerpají ze síly esenciálních olejů tak, aby přinesly tělu a duši klid a harmonii.

 

Harmonie pro člověka i pro přírodu – všechny svíčky jsou ze sójového vosku, který nebyl geneticky modifikován a s bavlněnými knoty bez olova. Svíčky hoří pomalu a dlouze a přináší radost do vašeho domova dlouhodobě.

+informací

Související

Alternativy

Britská značka Aery vzdává hold aromaterapii, která tvoří základní filosofii každého jejich produktu. Aromaterapii propojuje s láskou k udržitelnému a čistému designu. S pomocí pečlivě navržených vůní přináší terapeutickou sílu esenciálních olejů k vám domů.

Vonné svíčky jsou bez geneticky modifikovaných složek, skládají se z přírodního sojového vosku z udržitelných zdrojů vypěstovaných v Evropě, stejně jako všechny esenciální oleje. Knoty jsou bez olova. Velký důraz je kladen i na ekologičnost obalů – jsou zcela bez plastů a dají se buď recyklovat nebo znovu použít.

Aery klade velký důraz i na pracovní etiku. Filosofie respektu k přírodě jde ruku v ruce s úctou k lidem a s atmosférou štěstí a spokojenosti. Všechny svíčky jsou vyrobeny ručně ve Velké Británii a žádná složka nebyla testována na zvířatech.

Vonné svíčky a difuzéry Aery jsou veganské s velmi nízkým enviromentálním dopadem. Jsou bez palmového oleje, jsou „cruelty-free“, bez plastu a použité sklo je recyklovatelné.

Značka AERY LIVING
Materiál Sojový vosk, bavlněný knot
Doba hoření 45h
Vyrobeno Velká Británie