AUBURN lněný povlak na polštář 63x63

Skladem
EXPEDICE DO 48H
2 290 Kč

Lněné interiérové doplňky v té nejvyšší kvalitě pochází z belgických tkalcovských dílen. Přírodní materiál, vypěstovaný i šlechtěný 100% v Evropě, v příjemné barvě doplněný o jednouché pruhy v námořnické modré a bronzové barvě. 

+informací

Alternativy

Belgická značka LIBECO se specializuje na lněné produkty a její tradice sahá až do roku 1858. Propojuje belgickou řemeslnou historii zpracování lnu s moderním enviromentálním přístupem. Prémiová kvalita jejich lněných produktů je zaručena vlastní tkalcovnou, která patří mezi největší v Evropě. LIBECO se může pochlubit několika certifikáty kvality, které značí nejvyšší jakost lnu, ale také jeho 100% původ v Evropě.

Díky LIBECO se stáváte součástí úžasného příběhu belgického lnu, který začíná obyčejným lněným vláknem a končí hotovým kvalitním produktem u vás doma.

Značka LIBECO
Rozměry 63x63cm
Materiál 100% praný len, 460g/m²
Péče Jedná se o řemeslný výrobek vyrobený z jedinečných lněných přízí. Praní do 30 ° C program na jemné nebo vlněné prádlo nebo ruční praní. Nevhodné do sušičky prádla. Pokud se rozhodnete žehlit, použijte páru na mírně vlhkém prádle