HAYDEN polštář na zem 70x70

Skladem
EXPEDICE DO 48H
6 990 Kč

Bytelný, pevně tkaný len, který kombinuje vysokou funkčnost s moderním interiérovým doplňkem. Nemusíte se bát sezení na zemi, ale naopak si ho užít v novém útulném pojetí. Jemné vyšisování dodává polštáři vintage kouzlo. Můžete je vrstvit, hrát si nebo jen tak lenošit.  

+informací

Související

Belgická značka LIBECO se specializuje na lněné produkty a její tradice sahá až do roku 1858. Propojuje belgickou řemeslnou historii zpracování lnu s moderním enviromentálním přístupem. Prémiová kvalita jejich lněných produktů je zaručena vlastní tkalcovnou, která patří mezi největší v Evropě. LIBECO se může pochlubit několika certifikáty kvality, které značí nejvyšší jakost lnu, ale také jeho 100% původ v Evropě.

Díky LIBECO se stáváte součástí úžasného příběhu belgického lnu, který začíná obyčejným lněným vláknem a končí hotovým kvalitním produktem u vás doma.

Značka LIBECO
Rozměry 70x70cm
Materiál 100% praný len, 520 g/m²
Poznámka Včetně výplně, snímatelný povlak
Péče o povlak Praní do 40°C nebo suché čištění, nebělit, sušit ideálně na šňůře (nejlepší pro prádlo i životní prostředí), jinak v sušičce prádla na nižší stupeň, žehlit nejlépe lehce vlhké a naruby