HUCKLEBERRY BINOCULARS dalekohled

Skladem
EXPEDICE DO 48H
650 Kč

S Huckleberry dalekohledem na sebe dobrodružství nenechá dlouho čekat. Perfektní pro pozorování ptactva, procházky přírodou, nebo pozorování dění kdekoliv venku – zvědavost se dá probudit všude! Dalekohled je jako jízdenka do světa poznávání, stačí přiložit k očím.

 

Kolekce Huckleberry

Jak už název kolekce napovídá, jejím cílem je v dětech probudit dobrodružného ducha. Máte-li doma malého objevitele nebo objevitelku, dopřejte jim to správné vybavení na jejich mini fantazie.

S probouzejícím se jarem máte skvělou šanci, jak probudit v dětech zájem o okolní svět a o přírodu. Vyžeňte je ze zimní letargie a uzavřeného bytu ven objevovat s Huckleberry výbavou.

 

+informací

Alternativy

Kikkerland Design spojuje chytré se zábavným. Cílem této značky je hrát si se životem skrze ty nejobyčejnější předměty. Již od roku 1992 cestují po celém světě a kombinují objevy tak, aby se jejich zákazníci cítili v každodenním životě šťastnější a uvolněnější.

Od té doby se z Kikkerland Design stal jeden z největších výrobců důvtipných předmětů, který spojuje funkci a vtip stejnou měrou. Stačí vzít do ruky a bavit se.

Značka Kikkerland
Rozměry 64x107mm
Materiál ABS, sklo a guma
Specifikace Zvětšení 8x21 (zvětšení 8x, průměr objektivu 21mm a zorné pole kolem 1000m), úhlové zorné pole 7°
Poznámka Včetně pouzdra a knížky o pozorování ptáků v angličtině