HUCKLEBERRY BUG BOX nejen na brouky

Skladem
EXPEDICE DO 48H
390 Kč

Brouci, pavouci a kobylky… Vše, co malé dítě v přírodě fascinuje. Máte-li doma malé entomology, dejte jim možnost si poklady uchovat v krabičce se speciálními rozšiřujícími sklíčky. Místo šperkovnice tak budou mít broukovnici!

Hodí i na sběr kytiček, kamínků a lístků.

 

Kolekce Huckleberry

Jak už název kolekce napovídá, jejím cílem je v dětech probudit dobrodružného ducha. Máte-li doma malého objevitele nebo objevitelku, dopřejte jim to správné vybavení na jejich mini fantazie.

S probouzejícím se jarem máte skvělou šanci, jak probudit v dětech zájem o okolní svět a o přírodu. Vyžeňte je ze zimní letargie a uzavřeného bytu ven objevovat s Huckleberry výbavou.

 

+informací

Alternativy

Kikkerland Design spojuje chytré se zábavným. Cílem této značky je hrát si se životem skrze ty nejobyčejnější předměty. Již od roku 1992 cestují po celém světě a kombinují objevy tak, aby se jejich zákazníci cítili v každodenním životě šťastnější a uvolněnější.

Od té doby se z Kikkerland Design stal jeden z největších výrobců důvtipných předmětů, který spojuje funkci a vtip stejnou měrou. Stačí vzít do ruky a bavit se.

Značka Kikkerland
Obsahuje 7ks zvětšovacích sklíček, 3 velikosti
Materiál Akryl, bukové dřevo