HUCKLEBERRY DUAL MAGNIFIER lupa

MOMENTÁLNĚ
NEDOSTUPNÉ
330 Kč
Poptat >

Buďte přírodě blíže s pomocí lupou! Zvětšením i toho nejobyčejnějšího kamínku získáte nový osobní příběh a objevíte krásu i tam, kde jste ji nečekali.

Lupa obsahuje velmi odolná sklíčka s přiblížením 5X a 10X, také poutko na upevnění k baťohu nebo k oblečení. Ta nejlepší výbava malého špióna na jeho cestě za objevováním tajů přírody.

 

Kolekce Huckleberry

Jak už název kolekce napovídá, jejím cílem je v dětech probudit dobrodružného ducha. Máte-li doma malého objevitele nebo objevitelku, dopřejte jim to správné vybavení na jejich mini fantazie.

S probouzejícím se jarem máte skvělou šanci, jak probudit v dětech zájem o okolní svět a o přírodu. Vyžeňte je ze zimní letargie a uzavřeného bytu ven objevovat s Huckleberry výbavou.

+informací

Alternativy

Kikkerland Design spojuje chytré se zábavným. Cílem této značky je hrát si se životem skrze ty nejobyčejnější předměty. Již od roku 1992 cestují po celém světě a kombinují objevy tak, aby se jejich zákazníci cítili v každodenním životě šťastnější a uvolněnější.

Od té doby se z Kikkerland Design stal jeden z největších výrobců důvtipných předmětů, který spojuje funkci a vtip stejnou měrou. Stačí vzít do ruky a bavit se.

Značka Kikkerland
Rozměry 66x104x12mm
Materiál Bukové dřevo, sklo, kůže