CUTTING BOARD servírovací prkénko

VYBERTE
VARIANTU
890 - 1 250 Kč
L S

Dubové prkénko do vaší stylové kuchyně. Moebe povýšilo obyčejný kus dřeva na krásný a funkční pracovní nástroj. Dub má navíc antibakteriální vlastnosti, je tedy ideálním kandidátem na styk s jídlem oproti plastu.

Sešikmené okraje slouží k držení, ale také ke snadnějšímu usušení po omytí.

Použít ho můžete i jako tác nebo servírovací podnos pod tapas.

 

Dřevo, které bylo použito k výrobě, má certifikaci evropského materiálu, který byl vypěstován udržitelným způsobem. Produkt není ošetřen. Dub je přirozeně antibakteriální, takže je ideální pro přípravu jídla. Pokud chcete, aby vám prkénko sloužilo mnoho let, nedávejte ho do myčky nádobí.

 

Jak udržovat prkénko

Dub je přírodní materiál a dřevěná vlákna se mohou po prvním použití zvednout. Ty v průběhu času zmizí nebo je můžete okamžitě odstranit pomocí jemnozrnného brusného papíru. Použijte jej ve směru dřevěného zrna.

+informací

Moebe je dánské kreativní studio, které se zaměřuje na výrobu funkčního nábytku a interiérových doplňků. Studio založili v roce 2014 architekti Martin de Neergaard Christensen a Nicholas Oldroyd společně s truhlářem Anders Thams.

Největší důraz kladou na jednoduchá a nekomplikovaná řešení s udržitelným přístupem k přírodě. Kvalita nadčasových doplňků, která se hodí doslova do každého prostoru, na úkor kvantity jednoletých trendů. Moebe nábytek je navržen tak, aby vydržel několik generací.

Svoji filosofii shrnuli do 5 bodů, které jsou charakteristické pro všechen jejich nábytek: je jednoduše opravitelný, je recyklovatelný, obaly jdou snadno třídit, převoz je nenáročný na prostor a 95% všeho je vyrobeno v rámci EU. 

Značka MOEBE
Materiál Masivní neošetřený evropský dub z udržitelného lesnictví (certifikováno)
Rozměry S 1,8 x 33 x 18,5 cm, L 1,8 x 44 x 24,7 cm
Poznámka Nevhodné do myčky nádobí