SHELVING nástěnný policový systém / ws.230.2

VYBERTE
VARIANTU
33 990 Kč

Policový systém Shelving– nábytek, který se přizpůsobí vám. Rozšiřte svoje obzory s pomocí nastavitelných policových dílů. Ať už hledáte řešení pro úzkou chodbu, malý obývací pokoj nebo vysoké stropy kdekoliv v bytě, tento policový systém se přizpůsobí každé stěně podle vašich potřeb.

 

V jednoduchosti je krása. Sofistikovaný a přitom nekomplikovaný – takové jsou modulární nástěnné police MOEBE, které zafixujete jednoduchým klínem. Přitom unesou celý váš život.

 

Modulární systém se skládá z jednotlivých dílů tak, abyste si ho mohli poskládat podle sebe. Police mohou být v jakékoliv výšce díky posuvným klínům. S pomocí těchto klínů se nemusíte jakkoliv limitovat pevně daným rozestupem jako je tomu u jiného nábytku. U Moebe polic si jednoduše sami nastavíte výšku a zaklíníte. Hotovo.

 

Můžete si je koupit v setu, nebo sestavit z jednotlivých dílů.

 

Tato sestava obsahuje:

x13 police, x6 noha 115cm, x3 sada koncovek

+informací

Moebe je dánské kreativní studio, které se zaměřuje na výrobu funkčního nábytku a interiérových doplňků. Studio založili v roce 2014 architekti Martin de Neergaard Christensen a Nicholas Oldroyd společně s truhlářem Anders Thams.

Největší důraz kladou na jednoduchá a nekomplikovaná řešení s udržitelným přístupem k přírodě. Kvalita nadčasových doplňků, která se hodí doslova do každého prostoru, na úkor kvantity jednoletých trendů. Moebe nábytek je navržen tak, aby vydržel několik generací.

Svoji filosofii shrnuli do 5 bodů, které jsou charakteristické pro všechen jejich nábytek: je jednoduše opravitelný, je recyklovatelný, obaly jdou snadno třídit, převoz je nenáročný na prostor a 95% všeho je vyrobeno v rámci EU. 

Značka MOEBE
Rozměry 230 x 162 x 17,5 cm
Povrchová úprava Napuštěný dub, černě žíhaný dub nebo bílý polyuretan