SHELVING police 85x17,5

VYBERTE
VARIANTU
1 850 Kč

Policový systém Shelving se skládá ze dvou částí – tyčí a polic. To vám umožňuje si postavit odkládací prostor podle potřeb sebe a vašeho bytu.

 

Postavte si knihovnu klidně až do nebe! Anebo se nechte inspirovat hotovými sestavami od samotných tvůrců!

 

Barvu policového dílu k modulárnímu systému od Moebe vyberte ze tří variant: napuštěný dub, černě žíhaný dub nebo bílý polyuretan.

 

Nohy jsou dostupné ve třech výškách – 65, 85 a 115 cm a ve dvou barvách – bílé a černé. Délky tyčí se k sobě dají spojovat v mnoha kombinacích, záleží pouze na možnostech prostoru, kde mají být.

+informací

Moebe je dánské kreativní studio, které se zaměřuje na výrobu funkčního nábytku a interiérových doplňků. Studio založili v roce 2014 architekti Martin de Neergaard Christensen a Nicholas Oldroyd společně s truhlářem Anders Thams.

Největší důraz kladou na jednoduchá a nekomplikovaná řešení s udržitelným přístupem k přírodě. Kvalita nadčasových doplňků, která se hodí doslova do každého prostoru, na úkor kvantity jednoletých trendů. Moebe nábytek je navržen tak, aby vydržel několik generací.

Svoji filosofii shrnuli do 5 bodů, které jsou charakteristické pro všechen jejich nábytek: je jednoduše opravitelný, je recyklovatelný, obaly jdou snadno třídit, převoz je nenáročný na prostor a 95% všeho je vyrobeno v rámci EU. 

Značka MOEBE
Rozměry 1.6 x 85 x 17,5 cm
Povrchová úprava Olejem napuštěný dub, černě žíhaný dub nebo bílý polyuretanový nátěrn