STORAGE BOX úložný díl

VYBERTE
VARIANTU
3 390 Kč

Dokonalý úložný prostor? Moebe box je navržen tak, aby každá jeho část byla snadno nahraditelná. Nemusíte kupovat celý box znovu, stačí dokoupit jeden z komponentů. Vyrábí se ve dvou barevných kombinacích, které můžete libovolně skládat a sestavovat podle svých potřeb. Na výšku, na šířku, svisle, podélně… Jak se to líbí právě vám.

Objem boxu je 47 litrů / 20 kg. Kovové rámy drží dubové stěny pohromadě a slouží i k přenášení a manipulaci. Dřevo, které bylo použito k výrobě, má certifikaci udržitelného původu. Rozměry 33 x 60 x x 31 cm.

 

+informací

Moebe je dánské kreativní studio, které se zaměřuje na výrobu funkčního nábytku a interiérových doplňků. Studio založili v roce 2014 architekti Martin de Neergaard Christensen a Nicholas Oldroyd společně s truhlářem Anders Thams.

Největší důraz kladou na jednoduchá a nekomplikovaná řešení s udržitelným přístupem k přírodě. Kvalita nadčasových doplňků, která se hodí doslova do každého prostoru, na úkor kvantity jednoletých trendů. Moebe nábytek je navržen tak, aby vydržel několik generací.

Svoji filosofii shrnuli do 5 bodů, které jsou charakteristické pro všechen jejich nábytek: je jednoduše opravitelný, je recyklovatelný, obaly jdou snadno třídit, převoz je nenáročný na prostor a 95% všeho je vyrobeno v rámci EU. 

Značka MOEBE
Rozměry 33 x 60 x 31 cm
Objem 47l / 20kg
Materiál Dubová dýha, práškovaná ocel