SCREEN závěsné svítidlo XXL

VYBERTE
VARIANTU
16 850 - 19 950 Kč

Impozantní a současně největší kovová konstrukce z kolekce Screen se 13 vyplétanými objekty, které obklopují středové světlo a lámou jeho svit.

Nádherný kus, který bude vévodit místnosti, nebude však přebíjet zbytek interiéru. Hledáte-li výmluvný interiérový doplněk, Screen stínidlo je jasná volba.

 

Kolekce Screen vzdává hold japonské technice Yakisugi, která pomocí opalování dřeva dosahuje dlouhověkosti materiálu. Díky tomuto postupu si můžete hrát s tvarem a docílit netradičního designu. Kolekce nezapře inspiraci japonskou architekturou, ale také nostalgií minulosti, kterou reprezentuje nadčasový ratanový výplet. Právě výplet umožňuje světlu vytvářet originální odlesky.

+informací

Související

MARKET SET je francouzská značka luxusních osvětlení za dostupné ceny. Díky týmu mladých designérů se jí daří kombinovat elegantní linie s nadčasovými návrhy, které povznesou každý interiér o stupeň výše. Rádi se inspirují grafickými vzory, cestováním a nádhernými materiály, které dohromady dávají vzniknout až uměleckým dílům.

Značka MARKET SET
Rozměry ∅150x90/250cm
Materiál Ratanový výplet, lakovaná ocel, textilní kabel
Specifikace P20, E27