SINGAPOUR venkovní dobíjecí lucerna

VYBERTE
VARIANTU
4 790 Kč

Venkovní Singapour osvětlení je navrženo tak, aby funkčně obstálo v exteriéru, a přitom doladilo vaše romantické letní večery. Voděodolná textilie, LED světlo, které lze opakovaně nabít USB kabelem, které je součástí balení, bambusové držadlo – to vše vám usnadní manipulaci s touto venkovní lampou. Navíc si můžete hrát se dvěma intenzitami světla.

 

Kolekce poetických stínidel a lamp, které jsou určeny do interiérů i exteriérů. Vychází z ikonického tvaru asijských luceren, se kterým si hraje v různých kombinacích. Jemné barevné odstíny zjemňují světlo a rákosový výplet dodává celému svítidlu vintage vzhled.

Přírodní a tradiční se setkává s moderními tvary, který vytváří kontrast fungující ruku v ruce. Citlivý design pro romantické duše, které se chtějí doma ukolébat orientální pohádkou.

+informací

Související

MARKET SET je francouzská značka luxusních osvětlení za dostupné ceny. Díky týmu mladých designérů se jí daří kombinovat elegantní linie s nadčasovými návrhy, které povznesou každý interiér o stupeň výše. Rádi se inspirují grafickými vzory, cestováním a nádhernými materiály, které dohromady dávají vzniknout až uměleckým dílům.

Značka MARKET SET
Rozměry ∅22x33cm
Specifikace LED, IP44, 4W, 3 teploty a 2 intenzity světla, včetně dobíjecího kabelu USB
Materiál Polypropylen, bambus, len, ratanový výplet
Vyrobeno Ve Francii