SHELVING noha k policovému systému 65cm

VYBERTE
VARIANTU
790 Kč

MOEBE Policový systém se skládá ze dvou částí – tyčí a polic. To vám umožňuje si postavit odkládací prostor podle potřeb sebe a vašeho bytu. Postavte si knihovnu klidně až do nebe!

Nohy jsou dostupné ve třech výškách – 65, 85 a 115 cm a ve dvou barvách – bílé a černé. Délky tyčí se k sobě dají spojovat v mnoha kombinacích, záleží pouze na možnostech prostoru, kde mají být.

+informací

Moebe je dánské kreativní studio, které se zaměřuje na výrobu funkčního nábytku a interiérových doplňků. Studio založili v roce 2014 architekti Martin de Neergaard Christensen a Nicholas Oldroyd společně s truhlářem Anders Thams.

Největší důraz kladou na jednoduchá a nekomplikovaná řešení s udržitelným přístupem k přírodě. Kvalita nadčasových doplňků, která se hodí doslova do každého prostoru, na úkor kvantity jednoletých trendů. Moebe nábytek je navržen tak, aby vydržel několik generací.

Svoji filosofii shrnuli do 5 bodů, které jsou charakteristické pro všechen jejich nábytek: je jednoduše opravitelný, je recyklovatelný, obaly jdou snadno třídit, převoz je nenáročný na prostor a 95% všeho je vyrobeno v rámci EU. 

Značka MOEBE
Výška 65cm
Materiál Práškovaná ocel