SHELVING policový systém S.200.3.B

VYBERTE
VARIANTU
76 190 Kč

MOEBE Policový systém – nábytek, který se přizpůsobí vám. Rozšiřte svoje obzory s pomocí nastavitelných policových dílů. Ať už hledáte řešení pro úzkou chodbu, malý obývací pokoj nebo vysoké stropy kdekoliv v bytě, tento policový systém se přizpůsobí každé stěně podle vašich potřeb.

 

V jednoduchosti je krása. Sofistikovaný a přitom nekomplikovaný – takové jsou modulární police MOEBE, které zafixujete jednoduchým klínem. Přitom unesou celý vás život.

 

Modulární systém se skládá z jednotlivých dílů tak, abyste si ho mohli poskládat podle sebe. Police mohou být v jakékoliv výšce díky posuvným klínům. S pomocí těchto klínů se nemusíte jakkoliv limitovat pevně daným rozestupem jako je tomu u jiného nábytku. U Moebe polic si jednoduše sami nastavíte výšku a zaklíníte. Hotovo.

 

Můžete si je koupit v setu, nebo sestavit z jednotlivých dílů.

 

Tato sestava obsahuje:

- 8x noha 115 cm
- 8x noha 85 cm
- 1x zadní díl police 85 cm
- 2x skříňka
- 16x sada koncovek a bezpečnostních klipů
- 2x police 162 x 35 cm
- 6x police 85 x 35 cm

+informací

Moebe je dánské kreativní studio, které se zaměřuje na výrobu funkčního nábytku a interiérových doplňků. Studio založili v roce 2014 architekti Martin de Neergaard Christensen a Nicholas Oldroyd společně s truhlářem Anders Thams.

Největší důraz kladou na jednoduchá a nekomplikovaná řešení s udržitelným přístupem k přírodě. Kvalita nadčasových doplňků, která se hodí doslova do každého prostoru, na úkor kvantity jednoletých trendů. Moebe nábytek je navržen tak, aby vydržel několik generací.

Svoji filosofii shrnuli do 5 bodů, které jsou charakteristické pro všechen jejich nábytek: je jednoduše opravitelný, je recyklovatelný, obaly jdou snadno třídit, převoz je nenáročný na prostor a 95% všeho je vyrobeno v rámci EU. 

Značka MOEBE
Rozměry 200 x 239 x 35 cm
Materiál Napuštěný dub, černě žíhaný dub nebo bílý polyuretan
V balení Upevnění na zeď , vrut na spojování tyčí, koncovky tyčí