JULES micro deštník

Skladem
EXPEDICE DO 48H
890 Kč

Malý, skladný, vysoce odolný a navíc elegantní? "Micro-deštník" Jules od Anatole toto vše splňuje.

Nemusíte se bát kompromisů mezi praktičností a funkčností, jelikož Anatole je první deštníkem, který dosáhl opravdu malé velikosti po složení a přitom vás po rozložení nezradí ani při velké průrvě deště. Dokud ho nebudete potřebovat, nebudete o něm v tašce ani vědět. 

 

Kolekce dvoubarevných deštníků představuje dokonalou asymetrii zářivých barev. Po jejich otevření vzniká hravá vizuální nerovnováha, která upoutá na první pohled.

+informací

Alternativy

Anatole je francouzská značka, která vykouzlila z kombinace karbonu, titanu, hliníku a sklolaminátu ideální mini deštník. Přidáním držáku z javorového dřeva a ultra vodě odolné látky máte na světě deštníček, který obstojí i při silném dešti.

Značka vymyslela technologicky doladěné řešení pro všechny, které obtěžuje s sebou nosit klasický deštník. Hlásí se k udržitelnému přístupu a k chytré výrobě na úkor masovému zahlcování trhu. Jednoduše vyrábět méně a lépe. Pomuchlaný deštník po letní bouřce je jedním z nejčastějších výjevů, které symbolizují nekvalitní jednorázové předměty. Každý rok se vyrobí stovky milionů nekvalitních deštníků. Značka Anatole spolupracuje s nejlepšími dodavateli skládacích rámů, jejichž know-how týkající se výroby teleskopických rámů pro mini deštníky je podloženo spokojeností zákazníků. 

 

Pro dlouhou životnost vašeho Anatole deštníku nahrává i jeho velikost - tím, že si ho složíte do tašky zabráníte tomu, že ho někde zapomenete. Obvyklý osud těch velkých, které po složení odložíme a při odchodu na místě i necháme.  

 

Důležitou je pro značku i etický rozměr výroby. Jejich továrna je certifikována podle ISO 9001 a také podle kodexu chování amfori BSCI (Organizace, která provádí audity za účelem měření ekologického a etického procesu výroby). Dále uplatňuje Anatole politiku téměř nulového používání plastů, deštníky vozí po Francii ve vlaku a většina marketingových investic je svěřena francouzským společnostem. 

 

To vše stojí za investici do kvalitního a "lidského" deštníku! 

Značka ANATOLE
Barva Vínová, červená
Rozměry Baldachýn ∅84, délka ve složeném stavu 17,5cm
Hmotnost 220g
Materiál Karbon, titan, hliník, mikrovlákno UV50, javorové dřevo