TRAVEL TUMBLER termohrnek 600ml / Atlas Sport

Skladem
EXPEDICE DO 48H
960 Kč

Udržitelnosti zdar! Travel Tumbler Sport je vaším novým spojencem nejen při cvičení! 100% nepropustný Sip & Go uzávěr je navržen tak, aby se díky bezpečnému systému překlopení podřídil vašemu pohybu během celého dne. Integrované brčko pak usnadní přísun tekutin během sportu.

 

Díky dvojité stěně a vakuové izolaci udržuje nápoje horké po dobu 6 hodin a studené až 24 hodin. 100% nepropustný Sip & Go uzávěr je navržen tak, aby se díky bezpečnému systému překlopení podřídil vašemu pohybu během celého dne. Ideální pro váš oblíbený nápoj s sebou. Bez odpadu.

+informací

Alternativy

24Bottles je italská designová značka, která si v roce 2013 dala za cíl zbavit planetu jednorázových plastových lahví a poskytnout sbírku pečlivě navržených, vysoce kvalitních, snadno přenosných a udržitelných řešení z nerezové oceli pro každodenní zdravotně nezávadnou hydrataci na cestách.

 

Tyto termohrnky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 18/8 potravinářské nerezové oceli, která je zcela bez  Bisphanolu A (BPA), ftalátů a toxinů. Neobsahuje totiž žádné plastové vrstvy a vy je tak můžete plnit jakýmkoli druhem nápoje bez louhování chemikálií.

Hrnky si nezachovávají ani nepřidávají žádnou příchuť a snadno se čistí a plní díky širokému hrdlu, které pojme i kostky ledu. Snadno se otevírají a mají nepropustný uzávěr.

Značka 24Bottles
Objem 600ml
Rozměry ø8x18.5cm
Hmotnost 307g
Materiál 18/8 nerezová ocel bez BPA, ftalátů a toxinů, Sip&Go nepropustný uzávěr
Specifikace Udrží teplotu nápoje - 6h horké, až 24h studené
Údržba Vhodné do myčky nádobí