AREVIK dětský deštník

Značka: ANATOLE
650 Kč
Expedice do 48h
Možnosti doručení

Anatole přichází s dětskou variantou krásného a robustního deštníku. 

Dětský deštník Arevik je tvořen průhledným baldachýnem, takže děti budou dokonale chráněny a přitom uvidí skrz. Zdobí ho hravý vzor leoparda schovávajícího se v džungli.

Kolekce KIDS má za cíl proměnit každý deštivý den na den plný dobrodružství a objevování! 

 

♥ Pojistka proti skřípnutí prstíků při otevírání a zavírání

♥ Lehká a pevná konstrukce - 8 sklolaminátových vidlic 

♥ Krásná dřevěná rukojeť

♥ Vhodné pro děti od 3 - 10 let

♥ ∅ 66cm, délka 61,5cm

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anatole je francouzská značka, která vykouzlila z kombinace karbonu, titanu, hliníku a sklolaminátu ideální mini deštník. Přidáním držáku z javorového dřeva a ultra vodě odolné látky máte na světě deštníček, který obstojí i při silném dešti.

Značka vymyslela technologicky doladěné řešení pro všechny, které obtěžuje s sebou nosit klasický deštník. Hlásí se k udržitelnému přístupu a k chytré výrobě na úkor masovému zahlcování trhu. Jednoduše vyrábět méně a lépe. Pomuchlaný deštník po letní bouřce je jedním z nejčastějších výjevů, které symbolizují nekvalitní jednorázové předměty. Každý rok se vyrobí stovky milionů nekvalitních deštníků. Značka Anatole spolupracuje s nejlepšími dodavateli skládacích rámů, jejichž know-how týkající se výroby teleskopických rámů pro mini deštníky je podloženo spokojeností zákazníků. 

 

Pro dlouhou životnost vašeho Anatole deštníku nahrává i jeho velikost - tím, že si ho složíte do tašky zabráníte tomu, že ho někde zapomenete. Obvyklý osud těch velkých, které po složení odložíme a při odchodu na místě i necháme.  

 

Důležitou je pro značku i etický rozměr výroby. Jejich továrna je certifikována podle ISO 9001 a také podle kodexu chování amfori BSCI (Organizace, která provádí audity za účelem měření ekologického a etického procesu výroby). Dále uplatňuje Anatole politiku téměř nulového používání plastů, deštníky vozí po Francii ve vlaku a většina marketingových investic je svěřena francouzským společnostem. 

 

To vše stojí za investici do kvalitního a "lidského" deštníku! 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deštníky
Rozměry: Baldachýn ∅66cm, délka ve složeném stavu 61,5cm
Hmotnost: 205g
Materiál: Polyethylen, dřevo, skolaminát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz