Deštník do psaníčka!

 

K malým věcem býváme nedůvěřiví, velké nechceme nosit. V případě deštníků Anatole dejte předsudky stranou a užijte si vysoce funkční a praktický doplněk, který vás vytáhne z louže a to doslova!

 

Koncept ultralehkých deštníků, které mají po složení velikost mobilu může zvedat překvapená obočí. V dnešní době je ale klasické velké paraple na obtíž a patří do ruky elegánům z pamětnických filmů. Anatole “micro-deštník” je ukázka toho, když se technologie potká s praktičností. Váží 220 gramů a ve složeném stavu nemá více než 18 cm. A co víc si v 21. století od deštníku přát, než abychom o něm nikdy nevěděli, když ho nepotřebujeme, a přitom ho měli vždy po ruce, když se rozprší?

 

 

Jak může takto malý deštník vydržet déšť a vítr? Každé rameno deštníku je podpořeno uhlíkovým vláknem neboli karbonem, který platí za jeden z nejpevnějších a přitom nejlehčích materiálů na světě. To zaručuje dvě nejsilnější vlastnosti Anatole deštníku - lehkost a odolnost.

 

 

Zbytek deštníku je vyroben z titanu, sklolaminátu a hliníku. Vše zakončené držákem z javorového dřeva. Dohromady tvoří nejen praktický, ale i krásný deštník.

 

 

Hektické městské tempo, během něhož s sebou musíte nosit nejen počítač, ale desítky dalších nezbytností, si žádá praktický mini deštník. Grogrénová hedvábná stužka je už jen třešničkou na dortu, která povznáší deštníček na módní doplněk. Stačí se podívat na nádhernou paletu barev, do kterých je zbarvená celá kolekce Anatole deštníků. Troufáme si říct, že se budete do deště skoro až těšit. :-)

 

Sdílet