LOBO jídelní stůl pro 4 osoby / Dub Rustik

Značka: TIPTOE
23 250 Kč
Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Dodání 2 - 4 Týdny Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Jídelní stůl LOBO s deskou z recyklovaného starého dřeva usadí 4 osoby a díky svým univerzálním rozměrům je ideální do kuchyní nebo malých prostor. Kouzlo starého dřeva pak vytvoří teplou a vlídnou atmosféru. Jeho vzdušné linie se hodí stejně dobře do skandinávského, retro nebo moderního interiéru.  

Stůl do kuchyně či jídelny LOBO se skládá z masivní desky o rozměrech 120x60cm z recyklovaného starého dubu a 4 noh TIPTOE 75cm. Tento jedinečný eco-friendly materiál přináší autentičnost tohoto kusu nábytku. Ve spojení s ocelovými nohami vznikl nadčasový, bytelný a velmi elegantní doplněk interiéru.  

Nohy TIPTOE jsou z lakované oceli. Deska stolu z repasovaného starého dřeva.  

Posláním TIPTOE je nabízet udržitelný, promyšlený a dobře vyrobený nábytek. V souladu s těmito hodnotami a s cílem využití recyklace se rozhodli pracovat se starým dřevem. Tento zachráněný dub pochází ze starých stodol, farem nebo dokonce dna valníku určeného ke zničení. Rozhodli se dát druhý život tomuto vznešenému materiálu, a proto je každá deska jiná, se stopami, které zanechal čas, nepravidelností a suky, které jí dodávají šarm. Čeká je ještě dlouhá cesta, ale pevně věří, že i v nábytkářském sektoru je prostor pro změnu zajetých spotřebních vzorců!    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolné, kreativní a pečlivě provedené v Evropě. To jsou produkty mladé francouzské značky Tiptoe.
Jsou navrženy tak, aby vám okamžitě a snadno vytvořily nový a inspirativní kus nábytku, který vás bude provázet různými fázemi vašeho života.
Budete je milovat, protože odolávají času a vyzývají k tvořivosti!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz