Mužná novinka v našem sortimentu

 

Značka Alaskan MAKER už v názvu napovídá, že hlavní inspiraci čerpá ze surové krásy aljašské přírody a přenáší ji do městského prostředí. A my máme radost, že kousek této divočiny můžeme představit právě u nás. Pozor! Hrozí nebezpečí, že při prohlížení jejich nabídky uslyšíte šumění horských peřejí nebo zvuk praskajícího dřeva.

 

K2 toaletní taška

 

Značka má francouzský původ a hlásí se k lásce ke kvalitním materiálům a propracovaným detailům. Není divu, zakládá si totiž především na funkčnosti, která v případě jejich baťohů, peněženek a tašek neustupuje vzhledu, ale ruku v ruce vytváří nadčasový design.

Kvalitní voděodolné voskované plátno, pravá kůže a bytelné zipy a kovové doplňky. Právě díky těmto spolehlivým materiálům už po prvním doteku víte, že Alaskan MAKER vám bude dělat dobrou službu déle než jednu sezónu. Tlumené odstíny s příjemným šisováním a přírodní podoba kůže nepřitahují zbytečnou pozornost a tvoří velmi snadno kombinovatelný doplněk vhodný pro dřevorubce stejně jako pro grafického designéra.

 

DENALI batoh

 

Značka sama přiznává, že se řídí heslem „no extras“, tedy zdobnost stranou, hlavní je praktičnost. Detaily jsou promyšlené, ale nikdy zbytečné. Jednoduše funkční městská elegance pro moderního muže.

 

Našimi favority pro podzimní procházky městem i přírodou jsou:

 

UNIMAK batoh

Praktická peněženka do kapsy HANDY

 

 

Sdílet