Není deka jako deka…

 

I když je letošní podzim jiný, než jsme zvyklí, jedno zůstává stejné jako bylo vždycky – kouzlo podzimní přírody s teplými odstíny oranžové a karmínové a touha zavrtat se do příjemné deky a užívat si bezpečí domova. Přesně tento pocit dokáže zhmotnit jeden jediný kus kvalitní látky, který vás bude dennodenně čekat na vašem oblíbeném místě doma. Máme pro vás několik tipů na tu pravou domácí výzbroj pro ten nejpohodovější podzim!

 

 

Víte, kdo upletl vaši deku?

Naší horkou novinkou jsou deky od značky MCNUTT OF DONEGAL. Neváhejte si název zopakovat nahlas, protože už jen tím vyprávíte příběh o řemeslu a vytrvalosti. Deky a plédy této značky pochází z irského města Donegal ve stejnojmenném hrabství. Stačí zadat název přímořského města do Googlu a objeví se nespočet fotek sice drsné, ale nádherné krajiny plné dramatických útesů a zelených větrných návrší. Už jen z pouhé fotky víte, že jestli existuje místo na světě, kde lidé ocení kvalitní vlněný šál, je to přesně tady.

 

 

MCNUTT OF DONEGAL zpracovává vlnu již 60 let. Každý výrobek vzniká už od prvního designu přímo v rodinné firmě. S celým týmem se navíc můžete seznámit na jejich webu, takže ať už jste v Čechách nebo kdekoliv jinde na světě, znáte toho, kdo vyrobil vaši šálu nebo deku. A to je pocit k nezaplacení! <3 Umocněný vědomím, že jste podpořili poctivé řemeslo zpracování vlny.

Náš favorit je heboučký, kostkovaný pléd z ultra měkké alpaka vlny. Mrkněte.

 

 

Katalánský design u vás doma

Pokud jste alergičtí na vlnu, nebo vám jednoduše nevyhovuje její intenzita, máme pro vás alternativu ze španělského Katalánska. Vybrali jsme pro vás selekci plédů z té nejlepší bavlny v jemných barvách, které lichotí každému interiéru. U značky Mikmax Barcelona si můžete být jistí původem – jejich ložní prádlo a bytový textil jsou populární po celém světě. Určitě za to může i pozitivní náboj, který se snaží šířit, a který k pohodovému interiéru prostě patří. Jejich heslo “Happiness is a choice. Choose it everyday” přirostlo k srdci i nám.

Náš tip? DIAGONAL pléd!

 

Sdílet