Nekončící zima se konečně loučí a my pro vás máme letní novinky na pohodlné pikniky. Milujeme totiž být venku a abychom vám také zpříjemnili chvilky pod širým nebem, připravili jsme pro vás speciální selekci piknikové výzbroje. Protože štěstí přeje připraveným!

 

Nepromokavá pikniková deka

 

McNutt of Donegal patří k našim irským srdcovkám. Jejich precizní řemeslná práce s vlnou se opírá o mnohaletou tradici. Voděodolná vlněná pikniková deka je jen dalším důkazem toho, že tito Irové ví, jak propojit krásný design s funkčností. Už nehledejte suché místo na piknik, s touto dekou si užijete posezení v přírodě kdekoliv.

 

 

Vše začíná u praktické tašky

 

Při balení jistě oceníte velkou a praktickou tašku. Láhev prosecca, skleničky, talíře, objemnější deka… třeba i polštářek. To vše si zaslouží prostornou záležitost. Představujeme vám hned dvě varianty - ESCAPADE taška XL z voskovaného nepromokavého plátna s cool patinou, nebo něžněji vypadající plátěnou tašku od francouzských la cerise sur le gateau.

 

 

 

Věčný skaut

 

Mít v tašce praktický malý nožík není nikdy na škodu. Při piknikování vás nezaskočí žádná situace. Aby vám tašku nepropíchl kuchyňský nůž, vyzbrojte se elegantním mini nožíkem s příznačným názvem TOUCAN. A že se do přírody opravdu hodí doplňuje i fakt, že 2% z prodeje tohoto produktu jsou věnovány organizaci Amazon Watch na boj proti deforestaci.

 

 

Zapomeňte na jednorázové láhve

 

Po rozložení deky, vybalení občerstvení, můžete postupně vyndat i svoje ekologické a krásně doladěné termosky a láhve na vodu. Můžete si z nich vytvořit svoji signature výbavu a ukázat, že vám příroda opravdu není lhostejná. Udržitelnost může jít ruku v ruce s krásným designem a kovové láhve od 24Bottles máme v těch nejdivočejších variantách.

 

 

 

 

Kovové brčko, které doma snadno vyčistíte kartáčkem, je už třešničkou na dortu vašeho pikniku!

 

Sdílet