Slunečný pozdrav z Portugalska

 

Vášeň k materiálům a důraz na jejich původ vedlo Anne Hubert před 12 lety k založení značky la cerise sur le gateau, jejíž srdce bije ve staré továrně v Alsasku. Dětství strávené převážně v přírodě v divoké Normandii ji vtisklo respekt k životnímu prostředí a touha vyrábět produkty v souladu s trvale udržitelným rozvojem. A přesně na těchto základech stojí její značka - i kosmetická taštička může vzniknout z hodnot, které mají smysl!

 

 

Výrobky od této francouzské srdcovky jsou z kombinace bavlny a lna, který pochází z Portugalska. Všechny textilie vznikají právě tam blízko města Porto, které je historicky silně svázán právě s textilním průmyslem. Všichni dodavatelé mají certifikát Oeko-tex, označení, které zaručuje lidsko-ekologické vlastnosti textilu. Při koupi výrobku si tak můžete být jisti, že máte v ruce něco, co nejen, že neobsahuje chemikálie škodlivé pro vaše tělo, ale je nezávadné i pro životní prostředí. A to je pocit, který stojí za to!

 

 

Zdědit utěrku

 

V dnešní uspěchané době, kde málokterá věc z řetězce přežije déle než jednu sezónu, je představa zděděného ubrusu nebo utěrky skoro až absurdní. U kvalitního kusu textilu ale nemusí!

 

V našem webshopu najdete celou řadu lněných a bavlněných produktů od la cerise sur le gateau, které si můžete i vlastnoručně osahat v butiku na Letné. 

 

Krásné sváteční ubrusy a textilní ubrousky v pastelových a klasických barvách se zlatým potiskem.

 

Toaletní a kosmetické taštičky v příjemných odstínech.

 

 

 

 

Praktické nákupní tašky s klíčenkou.

 

 

Tašky na láhev, abyste měli vždy s sebou kus dobré nálady.

 

Sdílet