Ta pravá vánoční nálada

Možná už vám to tzv. najelo, možná ještě ne. Máme na mysli Vánoce! Někdo už od začátku listopadu nemyslí na nic jiného než na ně, někdo si musí počkat až na rozsvícený stromek na náměstí. My nesoudíme nikoho, každý to prostě a jednoduše má jinak. Ať už ale patříte do jakékoliv skupiny, my pro vás máme pár tipů, jak si nenásilně užívat vánoční atmosféru.

 

Vůně svařáku je omamná!

Milujete vůni nahřátého vína se skořicí? Ne každý dává přednost kupovanému „svařáku“ a raději si připraví vlastní doma. Jsou také mlsní jazýčkové, kteří rádi přidají kousek badyánu, kardamomu nebo třeba pomeranče. Slyšeli jsme zvěsti i o rozinkách a ananasu. :O

Tak jako tak, louhovací sítko od 24 bottles je skvělý pomocník pro případ, že si chcete do vlastní termosky schovat svůj exotický recept na svařené víno. Skryjete do něj i bylinky a sypaný čaj, pokud neholdujete alkoholu, a přesto se chcete na mrazivé procházce vánočním městem cítit zahřátí.

 

 

Výběr termoláhví je opravdu velký, takže věříme, že každý si vybere podle svého vkusu.

 

 

Adventní věnec se stylovými sirkami

Zapalte adventní věnec stylově! V našem butiku na Letné i zde na webshopu najdete kolekci sirek, kterou se nebojíme nazvat nádhernou! Od celoročně cool obalů až po speciální vánoční edici zápalek, které nebudou hyzdit vánoční dekoraci ani stůl, ale naopak ho skvěle doplní.

Máte-li větší věnec nebo naopak rádi zapalujete svíčky nebo prskavky bezpečně, oceníte extra dlouhé zápalky. Jsou kvalitní, luxusní a umělecky inspirativní. Nespálíte si prsty, ale zahřejete duši!

 

 

 

 

 

 

 

 

S hlavou plnou hvězd

Pouštíte si o Vánocích kreslené pohádky nebo hudbu? Náš dřevěný Louskáček s hlavou plnou třpytek by vás mohl inspirovat k tomu si udělat radost u stejnojmenné klasiky od Disney s hudbou slavného baletu od Čajkovského.

Toto ikonické sněžítko vám zpestří vánoční interiér a neudělá radost jen dětem. Naopak ho považujeme za must have každého vkusného koutku. A jestli se v noci probudí a bude dělat neplechu, za to neručíme.

 

 

Sváteční prostírání

Vánoce si zaslouží kvalitu a srdcový příběh. Francouzská značka la cerise sur le gateau má obojí! Jejich prostírání ze lnu a bavlny vykouzlí neobyčejnou atmosféru a dají vám opravdu sváteční pocit. Kvalitní textilie vyrobené v Portugalsku v malých dílničkách jsou založené na tradiční řemeslné výrobě a dojmou snad každého.

U nás je najdete v několika barvách, a to buď v podobě prostírání nebo ubrusu a setu látkových ubrousků, vždy poseté vkusnou dekorací. Ekologické, krásné a romantické.

 

Svíčka, která nedohoří

K Vánocům svíčky patří. My vám ale nabízíme svíčku vyloženě kouzelnou. Na dotyk působí jako každá jiná, je ale maximálně bezpečná – nehoří plamenem, ale LED světlem. Kolekce svíček Uyuni je totiž home-friendly v každém směru! Nemusíte se bát chemikálií, ani požáru. A přitom vytvoří příjemnou atmosféru.

Najdete ji v několika velikostech, které si můžete navolit podle libosti.

 

 

Sdílet