Tipy pro něj

Souhlasíte s tvrzením, že dárky pro muže jsou ze všech dárkových disciplín ty nejnáročnější? Aniž bychom chtěli vyostřovat genderové předsudky, přeci jen se nám zdá, že je výběr lehce ošemetnější. I proto máte štěstí, že jsme pro vás sestavili tipy z našeho butiku, mezi kterými potěšíte i ty, co už tzv. všechno mají.

Mrkněte se na kompletní selekci v odkazu zde >>>

 

Pokud od nás přeci jen chcete vypíchnout tři tutovky, tady máte:

 

                                         VŽDY PŘIPRAVEN

Toto skautské heslo si v srdci nese jistě mnoho mužů.

I proto by je u srdce mohl zahřát designový hasicí přístroj, který máme v několika barevných variantách. Má desetiletou záruku a jedno naplnění zdarma!

 

 

V naší nabídce se skrývá i vtipná varianta v převleku za láhev vína. Skauti se smyslem pro humor jistě ocení! 

 

 

 

MŮJ HRNEK

The Boss, Sexy Beast, Super Dad, Whatever… Hrnky od Keith Brymer Jones baví každého. Ať už chcete rozesmát morouse, nebo naopak povzbudit nesmělou duši, věříme, že najdete ten správný hrnek. Některé se nebojí drsnějšího humoru, další jsou univerzálně fajn. Už máte svého favorita?

 

BUDIŽ SVĚTLO

Miluje technologie? Světelný dobíjecí budík Edge Light mu jistě sedne. Je nejen stylový, ale intuitivně reaguje na vaši náladu – nechcete ještě vstávat? Zatřeste s ním! Pro vypnutí ho otočíte. Slouží také jako zdroj světla, které můžete také nastavit.

Tenhle designový dárek se hodí nejen domů, ale třeba i do kanceláře.

Sdílet