Tipy pro ty nejmenší!

Dělat dětem radost se nikdy neomrzí. My fandíme smysluplným dárkům, i když i roztomilé zbytečnosti dokáží projasnit den. A to má přeci také svůj smysl! Sestavili jsme proto pro vás pár tipů pro veselé dětské hraní protkané i edukací.

 

Dřevěná kostka, co neomrzí 

Kdo by neznal slavnou Rubikovu kostku! Kostkové hlavolamy jsou odjakživa velmi populární a přitahují pozornost. 

Naše dřevěná kostka ale potrápí malé i velké mozky trochu jinak. Skládačka ShapeApe je velmi hravá a nezbedná opice, která se dá tvarovat podle libosti.

Proměnit ji ale zpět do původní podoby dá zabrat.

3D dřevěné skládačky máme i ve variantě malého a velkého medvěda. Nezaručíme ale, že si tento dětský dárek nebudete chtít nechat pro sebe!

 

Barevná vlna 

Rainbow Twirel by se mohla zdát jako hračka z šuplíčku „zbytečnosti“, opak je ale pravdou. Kdy jindy potřebujete barvy, když ne v šedivé zimě?! Vitamin D nám dokáže nahradit   nedostatek slunce, Rainbow Twirel zase rozzáří všem oči. Navíc cvičí zručnost a trpělivost. S duhovou hůlkou se totiž musíte nejdřív naučit, abyste s nídokázali vykouzlit ty nejlepší barevné efekty.Doporučujeme jak malým princeznám, tak i mini kouzelníkům!

 

 

 

Cute, but might fight! 

Kočičí a psí milovníci zpozorněte! Máte-li domácího mazlíčka, tento dárek je v podstatě projevem lásky k němu. Nemáte-li ho a jste pod dětským tlakem ho pořídit, oddalte to tímto dárkem. Možná ale hrozí, že bude tlak po Vánocích ještě silnější…

Obrovskou výhodou karet a pexes s kočičími a psími plemeny je jejich edukační rozměr – děti se při nich učí anglicky. Můžete si opakovat jednoduchá slovíčka i názvy plemen. Meow!

CAT LOVER´S hrací karty

 

 

Nalaďte se a to doslova 

Máme pro vás hádanku – co to je za hudební nástroj?

Je menší než flétna, fouká se do něj, ale harmonika to není. A zahrajete na něj klidně i Beyonce! Milované a všestranné kazoo.

Vaše dítě (ani Vy) nemusí mít hudební talent, a přesto hravě zabrouká na 200 melodií.

Balení obsahuje 4 kazoo, kartičky ke hře a časovač.

Rozdejte kazoo a můžete začít hrát!

 

 

 

Hudba na papíře 

U hudby zůstaneme i v posledním tipu a tím je knížka H. U. D. B. A. Příznačný název, který patří knížce ze série se stejnojmenným názvem, ve které se skrývají ještě knížky D. O. M. E. K. a Z. A. H. R. A. D. A. Krásně ilustrovaná knížka přibližuje hravým způsobem dětem svět hudebního tvoření, umění a muzikantský přístup k životu. Dopřejte jim rytmický vhled a podpořte jejich zájem o hudbu jako takovou.

Knížka je plná her a návodů, jak si lépe osvojit hudební chápaní. Půjčíme si heslo z knihy – Kdo poslouchá, nebloudí!

Sdílet